Specialista/tka - zákaznického centra

EFSETE s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Roháčova 3339, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodejci po telefonu (52440)

Pracoviště a kontakty

Firma:EFSETE s.r.o., IČ 28587324
Pracoviště:EFSETE s.r.o., Moravská Ostrava, Roháčova 3339/5, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 40000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Roháčova 3339/5, Moravská Ostrava

Kontakt: telefonicky 736186528, emailem [email protected].

Jsme nejrychleji rostoucí Call Centrum na Moravě. Zajišťujeme pravidelný koučing pro operátory. Pracujeme v nových a moderních kanceláří v centru Ostravy. Neustále rosteme a zdokonalujeme naše technologické zázemí.
Nebaví Vás neustále nastavovaní mantinelů a hranic pro získání Vašich provizí?
Nebaví Vás pravidelné upravovaní pracovních podmínek?
Nebaví Vás nesmyslné sankciování za všechno možné?
Zaplatíme Vám, každý Váš prodej
Nestropujeme Váš výdělek
Na nic si nehrajeme, jsme akviziční Call Centrum, jsme EFSETE
Pravdila si nastavujete Vy sami

Máš nadšení a vášeň pro obchod, motivaci dosahovat výsledků
Máš vynikající komunikační a prodejní dovednosti
Máš příjemný hlasový projev bez logopedických vad
Máš zkušenosti s prodejem po telefonu a prací v call centru

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Požadujeme pouze výborné komunikační schopnosti

Zaměstnanecké výhody:
Fixní plat + neomezené prémie (výdělky až 30 000,- čistého)
Spolupracujeme s největšími partnery ve svém oboru
Standartní dovolená + 3 sick day
Firemní výuka angličtiny
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
ndividuální rozpočet na osobnostní růst
Individuální rozvržení pracovní doby
Firemní Notebook, mobilní telefon, dotovaný paušál
Sleva na firemní výrobky/služby

Nástup možný ihned. Práce na HPP plný, zkrácený

Poslední změna:2017-01-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11486730786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou