Projektant elektrorozvoden

EGEM s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Starochodovská 41, 149 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři projektanti inženýrských děl (21423)

Pracoviště a kontakty

Firma:EGEM s.r.o., IČ 63886464, http://www.egem.cz
Pracoviště:EGEM s.r.o. - pracoviště Praha, Starochodovská 41/68, Chodov, 149 00 Praha 415

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Projektant elektrorozvoden - Praha
Pracoviště
? Praha
Náplň práce
?Vedení příslušné dokumentace požadované zákazníkem a řídící dokumentací společnosti.
?Realizace úkolů převážně technické povahy související s realizací projekčních zakázek při dodržování všech ustanovení SoD, legislativních předpisů, interních předpisů a obecných a odborných normativů, které se na výkon daný úkolů vztahují.
?Provádění autorského dozoru ve fázi realizace projektu.
Požadujeme
?vzdělání – SŠ/VŠ, obor elektrotechnika
?znalost práce na PC (zejména s programy Microsoft Office)
?znalost programu AutoCAD
?technické kreslení
?osvědčení - vyhláška 50/1978 Sb. - §10 (výhodou)
?praxe v oboru projektování výhodou
?znalost AJ, NJ výhodou
?řidičský průkaz skupiny B
Další požadavky
?spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
Nabízíme
?pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností změny na dobu neurčitou
?dobré mzdové ohodnocení
?dovolenou v délce 5 týdnů
?příspěvek na stravu, stravenky
?jazykové kurzy
?zázemí silné a stabilní společnosti
Své odpovědi a strukturované CV posílejte:
Kontakt: Helena Matoušová, [email protected], tel.: +420 387 008 256, mob.: +420 603 556 790

Poslední změna:2017-01-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11917250736

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně