Operátor výroby v elektrotechnice

EGSTON SYSTEM ELECTRONIC, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 711, 669 02 Znojmo, Okres Znojmo
plný úvazek
Termín nástupu
2015-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci elektronických zařízení (82122)

Pracoviště a kontakty

Firma:EGSTON SYSTEM ELECTRONIC, spol. s r.o., IČ 44026480, http://www.egston.com
Pracoviště:EGSTON SYSTEM ELECTRONIC, spol. s r.o. - Znojmo, Průmyslová 711/20, 669 02 Znojmo 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2015-09-01
Mzdové rozpětí:od 13000 do 17000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, náborová příspěvek, příspěvek na dioptrické brýle, možnost zkráceného úvazku
Podnikové stravování, 55 Kč/den
Zvláštní prémie, třínáctý plat

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jedná se o jednoduché manuální pracovní operace při výrobě elektronických součástek, jako jsou kabelové svazky, cívky, transformátory a komponevty pro automotiv. Podmínkou přijetí do zaměstnání je mimo jiné závazek nového zaměstnance setrvat v pracovním poměru nejméně 18 měsíců. Podmínkou je znalost českého nebo slovenského jazyka, případně ruského nebo ukrajinského jazyka, vzdělání nebo praxe technického směru, schpnost rychle se učit novým pracovním postupům, schopnost pracovat s jednoduchým ručním nářadím, orientace v technických výrobních dokumenntech časová flexibilita s ohledem na kapacitní zatížení výroby.

Poslední změna:2015-07-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Znojmo

číslo volného místa: 9269830706

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Ruština - Aktivní
Slovenština - Aktivní
Ukrajinština - Aktivní
Čeština - Aktivní