Mistr vstřikolisů při výrobě plastů

EGSTON SYSTEM ELECTRONIC, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 711, 669 02 Znojmo, Okres Znojmo
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství (31228)

Pracoviště a kontakty

Firma:EGSTON SYSTEM ELECTRONIC, spol. s r.o., IČ 44026480, http://www.egston.com
Pracoviště:EGSTON SYSTEM ELECTRONIC, spol. s r.o. - Znojmo, Průmyslová 711/20, 669 02 Znojmo 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme vyšší technické vzdělání
Příslušnou odbornou praxi
Znalost seřizování strojů, údržby a opravy forem
Znalost práce na PC
Časovou flexibilitu a zkušenosti na obdobné pozici
Zkušenosti s vedením týmu
Znalost AJ nebo NJ na základní úrovni
Manuální zručnost

Odpovědnost za kvalitu podle směrnic k zajišťování kvality
Podpora při konstrukci dílů a při nákupu nových strojů a nářadí
Tvorba plánů a záměru pro svou oblast výroby s přihlédnutím k optimálnímu toku material v souladu s vedoucím výroby
Dodržování stanovených ročních cílů
Dodržování zadání dle dokumentů ISO

Nabízíme:
zaměstnání v oboru s potenciálem pro další růst v podniku se zahraničním kapitálem
práci přímo ve Znojmě s výbornou dostupností a vlastním parkovištěm
flexibilní pracovní dobu
vybavené pracoviště a certifikované ochranné pomůcky
možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
jazykové kurzy pro zaměstnance
třináctý plat
Životopisy v ČJ a AJ (nebo NJ) prosíme na adresu:
[email protected], předmět: Mistr vstřikolisy

Poslední změna:2016-12-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Znojmo

číslo volného místa: 11201260756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou