Výpočtář - vývojář

EKOL, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Křenová 211, 602 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři (31132)

Pracoviště a kontakty

Firma:EKOL, spol. s r.o., IČ 41600983, http://www.ekolbrno.cz
Pracoviště:Křenová 211/65, Trnitá, 602 00 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt e-mailem: [email protected]
Co vás čeká
" výpočty tepelných cyklů parních turbín, elektráren, atp.
" návrh a ověření proveditelnosti nových návrhů
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
" VŠ popř. SŠ vzdělání technického směru
" Znalost angličtiny
" Základní znalost výpočtů tepelných cyklů
" Základní znalost VBA a SQL
" MS Office
Výhodou bude, pokud budete umět
" zkušenosti s výpočty nebo vývojem aplikací
" zkušenosti z oboru
" znalost Win, CADy (SolidWorks, AutoCAD), atp.
" ochota učit se a aktivní zájem o software vývoj a programování
Co vám můžeme nabídnout
" motivační systém odměňování
" jazykové kurzy, školení
" zajímavou práci s možností seberealizace
" pružná pracovní doba
" 5 týdnů dovolené
" příspěvek na penzijní a životní pojištění
Po půlroční době určité možnost pracovního poměru na dobu neurčitou.

Poslední změna:2016-12-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11896700704

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou