It specialista

EKOL, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Křenová 211, 602 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývojáři softwaru (25120)

Pracoviště a kontakty

Firma:EKOL, spol. s r.o., IČ 41600983, http://www.ekolbrno.cz
Pracoviště:Křenová 211/65, Trnitá, 602 00 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Naše společnost se zabývá výrobou parních a spalovacích turbín již čtvrt století.
Do našeho kolektivu hledáme čtvrtého ajťáka.
Nabízíme pestrou a zajímavou práci, kde se určitě nebudete nudit.
Poskytujeme IT servis nejen pro naši mateřskou společnost, ale i pro dceřinou společnost v Líšni (celkem 170 počítačů)

SOFTWARE - náplň práce
Instalace a správa:
- virtualizační platformy založené na VMWare ESX v konfiguraci vysoké dostupnosti
- serverových a desktopových operačních systémů společnosti Microsoft
- poštovního serveru Microsoft Exchange
- databázových serverů Microsoft SQL
- terminálových služeb společnosti Microsoft
- zálohovací platformy založené na produktech CA ArcServe Backup
- bezpečnostního řešení společnosti ESET
- správa serveru WSUS

Uvítáme znalost:
údržby serveru pro správu dokumentace SolidWorks EPDM s replikovanými úschovnami
údržby serveru s WinDNC Plus a MDA (správa CNC programů a monitorování CNC strojů)
správy programu AuditPro Helpdesk

HARDWARE - náplň práce
- změny v konfiguracích a základní diagnostika notebooků, kancelářských PC, výpočetních stanic a serverech od společností Dell, HP, Lenovo
- instalace, údržba a konfigurace záložních napájecích zdrojů společnosti APC Schneider Electric
- konfigurace interních diskových polí v serverech a stanicích
- konfigurace externích diskových polí NAS
- konfigurace sdílených síťových multifunkčních a velkoformátových zařízení

OSTATNÍ:
Řešení uživatelských problémů
Školení uživatelů
Instalace/Distribuce programového vybavení na PC uživatelů
Technická zdatnost
Samostatnost při řešení problémů
Minimálně 3 roky praxe na podobné pozici
Po půlroční době určité možnost pracovního poměru na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, výuka jazyků na pracovišti, stravenky, profesní růst, pružná pracovní doba, po zkušební době penzijní a životní pojištění

Poslední změna:2017-04-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12496190774

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou