Obsluha středotlaké plynové kotelny

EKOLA České Libchavy s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Dvořiska 1721, 565 01 Choceň, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-18
Mzdové podmínky (brutto)
120 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (81822)

Pracoviště a kontakty

Firma:EKOLA České Libchavy s.r.o., IČ 49813862
Pracoviště:EKOLA České Libchavy s.r.o. - pracoviště Autoneum CZ, s.r.o., Choceň, U Dvořiska 1721, 565 01 Choceň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-18
Mzdové rozpětí:od 120 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Autoneum CZ, s.r.o., Choceň, U Dvořiska č.p. 1721, 565 01 Choceň 1
Požadavky:
- střední odborné vzdělání s výučním listem
- praxe v některé z následujících činností:
- provoz plynových středotlakých a nízkotlakých kotelen a vytápění
- obsluha plynových zařízení, kotlů a tlakových nádob
- základní znalost systémů VZT a MaR
- drobná vnitřní a venkovní údržba
- běžná správa budov a nemovitostí
- samostatný a odpovědný přístup k práci v malém kolektivu
- platná osvědčení o odborné způsobilosti v některé z výše uvedených činností
Nabízíme:
- finanční ohodnocení odpovídající dané pracovní pozici
- pracovní prostředí v nově automatizovaném systému obsluhy kotelny
- stabilní práci v zavedené společnosti s potenciálem dalšího rozvoje
- přátelské pracovní prostředí
- stravné dle zákoníku práce
KONTAKTNÍ OSOBA: Vorlíček Pavel, tel.: 725 425 364 (v pracovní dny od 7,00 hod. do 15,30 hod.), e-mail: [email protected] nebo osobně po domluvě

Poslední změna:2017-04-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12519920757

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou