Učitel předškolní výchovy

EKOLANDIA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Jiráskova 243, 250 88 Čelákovice, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé v oblasti předškolní výchovy (23420)

Pracoviště a kontakty

Firma:EKOLANDIA s.r.o., IČ 24771881
Pracoviště:Ekolandia, školní catering, základní a mateřská škola, s.r.o., Jiráskova 243/8, 250 88 Čelákovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MŠ Ekolandia Čelákovice hledá učitele/ku na plný či částečný úvazek a dále kvalifikovanou chůvu, která se stane součástí našeho týmu.
Hledáme někoho pro práci, která má příběh a charakter…
*kdo vzdělávání a rozvoj dětí vnímá jako své poslání, ne jenom jako nutnou práci
*komu práce s dětmi přijde natolik zajímavá, že tomu zasvětil studium a má pedagogické vzdělání
*kdo má v sobě velkou potřebu připravit děti na vstup do opravdového světa
*kdo se bude aktivně podílet na tvorbě vzdělávacího plánu a dalších aktivitách, se zaměřením na environmentální a ekologickou výchovu.
*kdo nebude svázaný stereotypy, sleduje nové trendy a přístupy a nemá problém je aplikovat do své práce
*kdo nejede nevyjetých kolejí, ale dělá věci proto, že dávají smysl
Můžeme nabídnout…
*krásné prostředí se zahradou
*letitou tradici v předškolním vzdělávání
*příjemnou rodinnou atmosféru a mladý a pohodový kolektiv, kde za sebou stojíme
*možnost dále se vzdělávat v oboru
*možnost aktivně se podílet na všech aktivitách a nabízíme velký prostor pro kreativitu
*v neposlední řadě i zajímavou mzdu, za vynaloženou práci
Pokud máte zájem patřit do našeho týmu, prosíme o zaslání motivačního dopisu, CV s fotografií na email: [email protected], tel: 734 854 704

Poslední změna:2017-03-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-východ

číslo volného místa: 12412340773

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou