Asistent/ka obchodního oddělení

EKONA, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Nitranská 418, 460 07 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:EKONA, spol. s r.o., IČ 46710124
Pracoviště:Nitranská 418/8, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 14000 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NÁPLŇ PRÁCE:
- administrativní práce
- komunikace se zákazníky a spolupracujícími projektanty
- spolupráce na marketingových činnostech
- aktualizace webových stránek, práce s e-shopem
PRACOVNÍ DOBA:
- jednosměnný provoz, PO až PÁ (7-15:30)
- ojediněle práce o víkendu
POŽADUJEME:
- SŠ nebo VŠ
- spolehlivost, přesnost, zodpovědnost a chuť k práci
- komunikativnost, příjemné vystupování
- angličtina nebo němčina na uživatelské úrovni (oba jazyky výhodou)
- uživatelská znalost MS Office
- řidičský průkaz B
NABÍZÍME:
- 14.000 až 18.000 Kč/měs. (včetně příplatků a bonusů), po zapracování možnost platového postupu
- malý přátelský kolektiv
- dotované stravování
Výběrové řízení se bude konat dne 15.11.2016.
Požadovaný nástup od 1.1. 2017.
Informace o firmě najdete na www.ekona.cz
V případě zájmu nám zašlete váš životopis na adresu EKONA, spol. s r.o., Nitranská 418, 460 01 Liberec, nebo na mail [email protected]

Poslední změna:2016-10-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11633310784

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou