Inžinier vývoja vstrekovacích foriem

Ekoporadca s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou v závislosti na predchádzajúcich skúsenostiach

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú výrobnú spoločnosť, hľadáme perspektívnych kandidátov na pozíciu Inžinier vývoja vstrekovacích foriem.

Vašou náplňou práce bude:

- podieľať sa na validácii konceptu vstrekovacích foriem
- podieľať sa na definícii systému lisovania
- zodpovednosť za technický návrh za účelom zlepšenia projektových cieľov v oblasti kvality, nákladov, procesu
- byť hlavným technickým kontaktom s výrobcami vstrekovacích foriem počas projektovej fázy
- organizovanie a vedenie stretnutí pre prípravu skúšok nových nástrojov
- zodpovednosť za skúšky vstrekovacích foriem
- zúčastňovať sa vyhodnocovacích stretnutí pre skúšobné fázy, pre analýzu a syntézu všetkých výsledkov s projektovým tímom a aktualizuje akčný plán
- informovať dodávateľov foriem a nástrojov o výsledkoch
- zodpovedať za transfer vstrekovacích foriem z projektovej fázy do sériovej fázy
- zúčastňovať sa na validácii prvých dielov zákazníkom

Miesto výkonu práce: Slovenská Republika

Spoločnosť Vám ponúka:

- veľmi zaujímavý motivačný program (nadpriemerné mzdy, 13. plat, výkonové bonusy)
- možnosť ďalšieho vzdelávania (jazykového aj odborného)
- penzijné pripoistenie, príspevok na stravovanie nad rámec zákona, príspevok na dochádzanie
- zaujímavú a perspektívnu prácu v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesného a kariérneho rastu
- prácu v medzinárodnom kolektíve
- prepracovaný systém odborného zaškolenia

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na adresu: [email protected]
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti Ekoporadca, s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- VŠ vzdelanie, technického zamerania
- pokročilá znalosť anglického jazyka podmienkou
- predchádzajúca prax v odbore, v oblasti výroby alebo dizajnu vstrekovacích foriem
- skúsenosti s plastovou výrobou alebo materiálom
- prax z oblasti automobilového priemyslu je vítaná
- samostatnosť a pracovitosť
- komunikačné zručnosti, skúsenosti s vyjednávaním
- vysoká odolnosť voči stresu
- ochota veľa cestovať mimo SR

Spoločnosť EKOPORADCA s.r.o. bola založená v Poprade v roku 1996 a je modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby s cieľom dosiahnuť spokojnosť, tak na strane klienta, ako aj kandidáta. Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o trhu práce, pracovnom práve a taktiež business consultingu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1704142  Datum zveřejnění: 31.3.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou v závislosti na predchádzajúcich skúsenostiach