Špecialista zákazníckej kvality

Ekoporadca s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej automotive spoločnosti na pozícii Špecialista zákazníckej kvality.

Miesto výkonu práce: Slovenská republika

Vašou náplňou práce bude:

- komunikácia so zahraničným zákazníkom
- riešenie reklamácií priamo so zákazníkom
- podpora výrobnej kvality pri riešení interných problémov a reklamácií týkajúcich sa dodávateľov
- spolupráca pri zostavovaní FMEA
- podieľanie sa na realizácii zákazníckych auditov
- navrhovanie nápravných a preventívnych opatrení
- vykonávanie štatistických analýz a monitorovanie trendov
- nastavenie a udržiavanie plánu kontroly, sledovanie a vyhodnocovanie plnenia plánu
- komunikácia s oddelením inžinieringu, výroby, logistiky s cieľom identifikovať príležitosti na zlepšenie kvality a produktivity

Spoločnosť Vám ponúka:

- veľmi zaujímavý motivačný program (nadpriemerné mzdy, 13. plat, výkonové a ďalšie bonusy)
- možnosť ďalšieho vzdelávania (jazykového aj odborného)
- dôchodkové pripoistenie, príspevok na stravovanie nad rámec zákona…
- zaujímavú a perspektívnu prácu v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesného a kariérneho rastu
- prepracovaný systém odborného zaškolenia

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na adresu: [email protected]
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti Ekoporadca, s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná automotive spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,technické,strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- VŠ vzdelanie, technického zamerania
- aktívna znalosť nemeckého jazyka a aspoň základná znalosť anglického jazyka
- predchádzajúca minimálne 3 ročná prax z oblasti kvality v podmienkach výrobnej spoločnosti (zákaznícka, dodávateľská alebo projektová)
- skúsenosti z výrobných procesov strojárenského alebo automobilového priemyslu, znalosť nástrojov kvality
- dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- precíznosť, dôslednosť, samostatnosť a zodpovednosť

Spoločnosť EKOPORADCA s.r.o. bola založená v Poprade v roku 1996 a je modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby s cieľom dosiahnuť spokojnosť, tak na strane klienta, ako aj kandidáta. Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o trhu práce, pracovnom práve a taktiež business consultingu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1871067  Datum zveřejnění: 17.9.2014