Procesný inžinier

Ekoporadca s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou v závislosti na predchádzajúcich skúsenostiach

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú automotive spoločnosť, hľadáme perspektívnych kandidátov na pozíciu Procesný inžinier.

Vašou náplňou práce bude:

- zodpovednosť za tvorbu návrhu procesu
- podpora pri vývoji a výrobe zariadení a meradiel od dodávateľov
- zodpovednosť za vytvorenie/upravenie dokumentácie pri nábehu nových projektov
- zefektívňovanie existujúcich technologických procesov
- dohľad nad kvalitou a produktivitou sériovej výroby v spolupráci s ostatnými oddeleniami
- účasť na 8D a riešenie problémov
- nastavenie, monitorovanie a vyhodnocovanie parametrov procesu

Spoločnosť Vám ponúka:

- veľmi zaujímavý motivačný program (nadpriemerné mzdy, 13. plat, výkonové a ďalšie bonusy)
- možnosť ďalšieho vzdelávania (jazykového aj odborného)
- dôchodkové pripoistenie, príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- zaujímavú a perspektívnu prácu v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesného a kariérneho rastu
- prácu v medzinárodnom kolektíve, využitie anglického alebo nemeckého jazyka

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na adresu: [email protected]
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti Ekoporadca, s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- VŠ vzdelanie, technického zamerania
- pokročilá znalosť anglického jazyka podmienkou
- predchádzajúca minimálne 2 ročná prax z obdobnej pozície vo výrobnej firme (automotive)
- znalosť nástrojov FMEA, Pareto
- znalosť práce s PC - MS Office
- samostatný a zodpovedný prístup k práci
- schopnosť určiť si priority v procese plnenia pracovných úloh
- aktívny a iniciatívny prístup pri riešení problémov

Spoločnosť EKOPORADCA s.r.o. bola založená v Poprade v roku 1996 a je modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby s cieľom dosiahnuť spokojnosť, tak na strane klienta, ako aj kandidáta. Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o trhu práce, pracovnom práve a taktiež business consultingu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2067684  Datum zveřejnění: 31.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou v závislosti na predchádzajúcich skúsenostiach