Zámečník/ce - svářeč/ka

EKOVA ELECTRIC a.s. (MPSV)

Místo práce
Martinovská 3244, 723 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci v elektrotechnice a energetice (31221)

Pracoviště a kontakty

Firma:EKOVA ELECTRIC a.s., IČ 28642457
Pracoviště:EKOVA ELECTRIC a.s., Ostrava, Martinovská 3244/42, 72300 Ostrava 23

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 26000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Martinovská 3244/42, Ostrava - Martinov

V případě zájmu volejte na tel od 8.00 do 16.00 hod. nebo pište na e-mail.

Požadavky:
-Střední vzdělání s výučním listem v oboru zámečník nebo v podobném oboru
-Montážní práce na kolejových vozidlech výhodou
(Montáž vzduchotechniky, jímky, rozvody, montáž hydraulických obvodů, montáž náprav, dveří, dveřních mechanizmů, klimatizací, lepení oken a bočního opláštění, předních a zadních laminátových dílů, montáž topení, sedadel zádržných tyčí, podhledů, kabin řidičů, stropů, bočního obložení)
-Požadované svářečské zkoušky:
ZK 135 W 1.1, EN287-1 - 135 P BW 1.1S t5 PF ss nb
ČSN EN 287-1 135 P BW 8 St 1,5 PF ss nb: pro svařování nerezových ocelí
ČSN EN 287-1 135 P FW 1.1 S t2,0 PF sl: pro svařování konstrukčních ocelí
-Řidičský průkaz sk. B
-Zdravotní způsobilost - práce ve výškách do 10 m (např. na střeše tramvaje),
-Schopnost čtení jednoduché výkresové dokumentace
-Základy práce na PC
-Trestní bezúhonnost

Rozmezí mezd od-do závisí na zkušenostech a znalostech uchazeče. Uvedená mzda je základní. Mzda se zvyšuje o pololetní odměny, odměny z fondu vedoucího a cílové odměny na základě plnění jednotlivých zakázek. Nabízíme nadstandardní pracovní prostředí a zázemí pro zaměstnance.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, 50% příspěvek na stravování, prémie, 4 dny zdravotního volna.

Poslední změna:2017-01-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12048850733

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
Zkoušky svařování
Činnosti na technických zařízeních - práce ve výškách a nad volnou hloubkou
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B