Telesales - active telemarketing

ekvalita.cz, a.s.

Místo práce
K Cihelnám 1218/25, 32600 Plzeň, Plzeň - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
14.02.2016
Mzdové podmínky (brutto)
Fixní plat + vysoce motivující provizní systém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• aktivní oslovování potenciálních zákazníků po telefonu /cold call/
• nabízení našich produktů a služeb
• prodej po telefonu
• evidence zákazníků, administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

• občerstvení na pracovišti
• 5 týdnů dovolené
• 3 sick day za rok

Informace o náboru

V případě zájmu o vybranou pracovní příležitost nám zašlete strukturovaný životopis s průvodním dopisem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• příjemné a profesionální vystupování
• velmi dobré komunikační dovednosti (prezentační a vyjednávací)
• orientace na zákazníka, cit pro obchod, entuziasmus
• silná orientace na cíl
• odolnost vůči stresu, samostatnost a flexibilita
• uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• praxe v oblasti aktivního telemarketingu výhodou

Nehledáme člověka..

• který pouze žvaní, ale fakticky toho moc neprodá.
• který nemá tah na bránu.
• který bere plnění plánu na 95% jako splněno.
• který neumí vytvářet příležitosti i svět kolem sebe ke svému obrazu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ekvalita.cz se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oblasti systémů řízení kvality (poradenství a certifikace ISO - ISO 9001, ISO 14001 apod.) včetně pořádání odborných kurzů a školení, dále nabízí poradenství pro získání bezpečnostní prověrky NBÚ a má licenci na vydávání prestižního britského certifikátu UKQS od společnosti UNITED KINGDOM QUALITY SYSTEM LTD.
ID: 2421691  Datum zveřejnění: 3.2.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Fixní plat + vysoce motivující provizní systém