Technolog/-žka - obor technická keramika

ELCERAM a.s. (MPSV)

Místo práce
Okružní 1144, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
21000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech (31193)

Pracoviště a kontakty

Firma:ELCERAM a.s., IČ 60108681
Pracoviště:ELCERAM, a.s., Okružní 1144/19, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 21000 do 28000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:TECHNOLOG/-ŽKA - OBOR TECHNICKÁ KERAMIKA
- PP na dobu neurčitou, nástup ihned
- Náplň práce: sleduje a vyhodnocuje technologické procesy a navrhuje / realizuje zlepšení; navrhuje a ověřuje technologické postupy; navrhuje a realizuje přípravky pro výrobu; provádí technologické experimenty; spolupracuje při řešení výzkumných projektů; navrhuje a do výroby zavádí pracovní předpisy
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání v oboru chemie, elektrotechnika, technologie nebo příbuzných oborech; celkový přehled o technice výhodou; zájem o práci, samostatnost; znalost zásad technického kreslení; alespoň základní znalost cizích jazyků výhodou (AJ, NJ); znalost práce na PC (Excel, Word, Autocad); pozice vhodná pro absolventy s chutí pracovat
- Nabízíme: zajímavou práci ve výrobě keramiky; práci ve stabilní české společnosti; příspěvek na stravování; ohodnocení dle schopností a odvedené práce; rozvoj dovedností; možnost seberealizace; zaučení na dané pozici; příspěvek na stravování a životní nebo penzijní pojištění
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu kontaktujte: Oberreiterová, tel.: 724 155 751, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11631790794

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou