Logistik/logistička

ELECTROPOLI-GALVIA, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Husova 167, 463 43 Český Dub, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2015-11-16
Mzdové podmínky (brutto)
2000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti logistiky (21413)

Pracoviště a kontakty

Firma:ELECTROPOLI-GALVIA, s.r.o., IČ 62063685, http://www.electropoli.com
Pracoviště:ELECTROPOLI-GALVIA, s.r.o.-002, Husova 167, Český Dub III, 463 43 Český Dub

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-11-16
Mzdové rozpětí:od 2000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- Plánování výroby - příprava výrobních příkazů
- Řízení obalových kont
- Řízení dopravy a kooperací
- Zajištění optimálního chodu logistiky a skladových zásob
- Komunikace s dodavateli a zákazníky
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou
- Znalost angličtiny - ústně i písemně, němčina výhodou
- Znalost práce v MS Office (Excel, Outlook, Word)
- Znalost problematiky skladování a obalového managementu
- Praxe v oblasti logistiky výhodou
- Znalost metod štíhlé výroby, Kanban, JIT, 5S výhodou
- ŘP skup. B - aktivní řidič
- Komunikační dovednosti a proklientský přístup k zákazníkovi
- Analytické myšlení, organizační schopnosti
- Pečlivost, spolehlivost, loajalita
- Proaktivní přístup k práci a odolnost vůči stresu
- Schopnost týmové spolupráce
Nabízíme:
- Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti - již 20 let na trhu
- Odborná rozvojová školení a profesní růst
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Svoz z Liberce a blízkého okolí zajištěn
- Zaměstnanecké benefity - slevy na zaměstnanecké mobilní tarify, závodní stravování s dotací zaměstnavatele, sportovní a relaxační služby v místě provozu zdarma, vitaminy atp.
Místo výkonu práce: Husova 168, Český Dub
Pracovní režim: Nepřetržitý
Nástup: Ihned
Vaše životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]
Kontakt pro zájemce: Petra Košková, Ekonom provozu, tel. 482 464 551

Poslední změna:2015-11-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 9597410764

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B