Technik/technička bozp, po a ekologie

Elektrárny Opatovice, a.s. (MPSV)

Místo práce
1, 532 13 Opatovice nad Labem, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií (31198)

Pracoviště a kontakty

Firma:Elektrárny Opatovice, a.s., IČ 28800621, http://www.eop.cz
Pracoviště:Opatovice nad Labem, 532 13 Pardubice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Výběrové řízení na obsazení pracovního místa - Technik BOZP, PO a ekologie

Základní charakteristika činnosti: zodpovědnost za zajišťování činností v oblasti BOZP zpracování dokumentace související s bezpečností práce šetření úrazů a navrhování nápravných opatření zpracování a aktualizace analýzy rizik dle §102 ZP provádění kontrol v oblasti BOZP, PO a ekologie školení zaměstnanců kontroly rizikových faktorů pracovních podmínek a kategorizace prací

Požadujeme:
- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
- znalost problematiky BOZP, předchozí praxi v obdobné pozici
- znalost práce na počítači (MS Office)
- komunikativní schopnosti
- pečlivost, odpovědnost, samostatnost
- flexibilitu
Vítáme:
- znalost OHSAS 18001 nebo obdobného systému řízení BOZP
- znalost AJ
- bydliště v okruhu Pardubic, Hradce Králové, Chrudimi, Opatovic nad Labem
Nabízíme:
- zajímavou, pestrou a odpovědnou práci
- seznámení s místní problematikou činnosti dle uzavřeného adaptačního plánu (dle potřeby zácvik v oblasti PO a ekologie)
- možnost dalšího osobního rozvoje
- širokou škálu benefitů

Další informace podá útvar Personalistika a CSR * 466 843 227 nebo www.eop.cz.
Písemné přihlášky a strukturovaný životopis přijímáme na adrese Elektrárny Opatovice, a.s., útvar Personalistika a CSR, Opatovice nad Labem, 532 13 Pardubice 2 nebo na e-mailu: [email protected]

Termín uzávěrky pro přijímání přihlášek: 20. 2. 2017 do 12:00 hodin

Poslední změna:2017-02-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 12107640784

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou