Elektrikár /Nemecko

ELEKTRO BARTFELD, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
04.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektrikár: elektroinštalačné práce, priemyselná elektrika a automatizácia, čítanie výkresov
- komunikatívna znalosť nemeckého alebo talianskeho jazyka, čítanie výkresov, riadenie jednotlivých projektov, organizácia prác, vedenie montážneho denníka, koordinácia pracovníkov, komunikácia s nemeckým majstrom

hradené ubytovanie, stabilná a dlhodobá spolupráca v prípade poctivej a svedomite vykonanej práce

Hľadáme vyučených elektrikárov so ŽL na dlhodobú a stabilnú spoluprácu pri realizácii zákazky v Nemecku. Podmienky: vlastné auto a náradie, znalosť nemeckého alebo talianskeho jazyka podmienkou. Ubytovanie preplácame v plnej výške. Práca na turnusy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam a kompetenciám Vám ponúkame zázemie stabilnej spoločnosti. Pokiaľ nás ešte nepoznáte a chceli by ste sa dozvedieť viac o nás a práci radi zodpovieme Vaše otázky mailom alebo telefonicky.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2727862  Datum zveřejnění: 16.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou