Specialista/ka pr

Elimat investment s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Riegrova 406, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu (2431)

Pracoviště a kontakty

Firma:Elimat investment s.r.o., IČ 03104745
Pracoviště:Elimat investment s.r.o. - prac., Riegrova 406/1, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Riegrova č.p. 406/1, 779 00 Olomouc.

Náplň práce:
- příprava PR materiálů organizace včetně textové úpravy
- komunikace s médii a veřejností
- účast na PR akcích organizace a jejich dokumentace
- evidence a zajištění projektové publicity organizace
- správa FB, příp. jiných sociálních sítí

Požadujeme:
- VŠ vzdělání a praxe min.5let v oboru
- aktivní přístup k zadaným úkolům
- orientace v médiích všeho druhu
- zkušenost s propagací činnosti organizace
- počítačová gramotnost, prezentační, komunikační a organizační dovednosti související s oblastí public relations, kreativita, pružnost, pečlivost, efektivita, systematičnost
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme:
- zázemí prosperující společnosti
- zajímavou a perspektivní práci v příjemném prostředí
- místo výkonu práce je v centru Olomouce
- hlavní pracovní poměr
- nástup co nejdříve, dle dohody
- 25 dní dovolení
- mzda 35.000,- Kč

První kontakt možný POUZE mailem.

Poslední změna:2016-09-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11475950788

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně