Skladník/ce - 25 000 Kč - na metrů Stodůlky

ELIT CZ, spol. s r.o.

Místo práce
Jeremiášova 1283/18, 15500 Praha 5, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Nabízený plat (hrubého)
25 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete mít jako skladník základní plat 20 000 Kč a k tomu měsíční ohodnocení 5 000 Kč?

Na náš centrální sklad na Praze 5 - Stodůlkách,5 minut od stanice metra,hledáme nové a šikovné kolegy pro práci ve třísměnném provozu!!

Platové ohodnocení až 25 tis. Kč na HPP, placené příplatky , možnost přivydělat si prací o víkendu až 3 000 Kč/so+ne/víkend.

Budete naším kmenovým zaměstnancem a budete mít nárok na výhody a benefity. Nejedná se o agenturní zaměstnání.

Nabízíme:
perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr nebo dlouhodobou brigádu v mezinárodní společnosti
stravenky v hodnotě 80 Kč/směna
firemní benefity : možnost výhodného mobilního tarifu pro sebe a rodinu, 20 dní dovolené plus 5 dní bonusového volna, odměny za odpracované roky (5,10,15 a více let)
stálý pracovní kolektiv
pro ty co nemají,možnost zkoušek na VZV
možnost kariérního postupu v rámci firmy
místo výkonu práce: Praha 5 - Stodůlky, dobrá dostupnost na metru 5 minut
nástup dohodou, možnost ihned

Náplň práce:
příjem zboží na sklad
výdej zboží ze skladu
udržování skladu
práce s vysokozdvižným vozíkem
jednoduchá práce se čtečkou kódů

Požadujeme:
nepotřebujete žádné velké vědomosti a znalosti, vše vás naučíme
loajalitu a samostatnost
vysoké pracovní nasazení
spolehlivost, časová flexibilita
schopnost zvládat fyzickou práci

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost výhodných mobilních tarifů i pro rodinu
- vstupenky do divadel za poloviční cenu
- odměny k pracovním a životním výročím zaměstnanců
- zaměstnanecká sleva na obchodní sortiment a výrobky firmy
- jazykové kurzy plně hrazené zaměstnavatelem
- 5 dní osobního a bonusového volna dle odpracovaných let u společnosti
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- firemní motivační akce a teambuildingy
- slevy v rámci sportovního programu fitness Olgy Šípkové a Pure Health and Fitness
- odměna k narození dítěte ve formě poukázek

Informace o náboru

Zaujala Vás naše pozice?

V tom případě zašlete prosím svůj životopis jednoduše přes odpovědní formulář stisknutím tlačítka ,,ODPOVĚDĚT".

nebo se ozvěte naším koordinátorům skladu, kteří za nábor zodpovídají.

Štěpán Jandourek: 601 594 457
Dušek Petr: 725 782 324

V případě, že Vás do 14-ti dnů nebudeme kontaktovat, považujte to jako zamítavé stanovisko z naší strany a nezařazení do výběrového řízení.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

28.2.2017 (zbývá ještě 38 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

bezúhonnost, zodpovědnost, týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., je nedílnou součástí nadnárodní skupiny Elit Group a zároveň členem společnosti Rhiag, která patří mezi největší distributory náhradních dílů na světě.

Víme, že proto abychom patřili mezi ty nejlepší, všechno co děláme, začíná a končí u lidí. Proto neustále hledáme talentované a motivované zaměstnance.

Naší základní filozofií je budovat se zaměstnanci dlouhodobé partnerství založené na vzájemné důvěře a otevřené komunikaci. Abychom tohoto cíle dosáhli, nabízíme zajímavé pracovní uplatnění, možnosti profesního a osobního rozvoje a příležitosti vyjádřit své názory a potřeby. I vy máte šanci stát se členy našeho týmu a přispět svou prací a nápady ke splnění našich vizí.

Jeremiášova 1283/18
15500 Praha 5
ID: 2544910   Datum zveřejnění: 18.12.2016