Skladník/ce - 25 000 Kč - na metrů Stodůlky

ELIT CZ, spol. s r.o.

Místo práce
Jeremiášova 1283/18, 15500 Praha 5, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Nabízený plat (hrubého)
25 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen společnosti Rhiag, která patří mezi největší distributory náhradních dílů na světě, hledá do svého týmu v České republice novou kolegyni/kolegu na výše uvedenou pozici.

Chcete práci jen o víkendu, v noci nebo jak vy potřebujete??
Hledáte práci s flexibilní pracovní dobou nebo se Vám hodí chodit pracovat jen o víkendu či pouze na noční?Pak možná právě vás hledáme..

Na náš centrální sklad na Praze 5 - Stodůlkách,5 minut od stanice metra,hledáme nové kolegy, kteří by mohli svou prací vykrývat naše směny o víkendech či v noci,tak aby náš provoz byl co nejvíce efektivní! Směny se dají plánovat tak aby vám vždy vyhovovali - 7,5 hodiny,8 hodin,10 hodin či 12,určujete si vy!!

Jsme vždy schopni se s Vámi domluvit!

Práci je možno dělat jak na hlavní pracovní poměr,tak jako brigádník na jakékoliv směně!Vhodné i pro studenty nad 15-let!

Platové ohodnocení až 25 tis. Kč na HPP, placené příplatky , možnost přivydělat si prací o víkendu 1500 Kč/směna/víkend.

Náplň práce:
příjem zboží na sklad
výdej zboží ze skladu
udržování skladu
práce s vysokozdvižným vozíkem
jednoduchá práce se čtečkou kódů

Požadujeme:
nepotřebujete žádné velké vědomosti a znalosti, vše vás naučíme
loajalitu a samostatnost
vysoké pracovní nasazení
spolehlivost, časová flexibilita
schopnost zvládat fyzickou práci

Nabízíme:
perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr nebo dlouhodobou brigádu v mezinárodní společnosti
stravenky v hodnotě 80 Kč/směna
firemní benefity : možnost výhodného mobilního tarifu, 20 dní dovolené plus 5 dní bonusového volna, odměny za odpracované roky (5,10,15 a více let)
stálý pracovní kolektiv
možnost kariérního postupu v rámci firmy
místo výkonu práce: Praha 5 - Stodůlky, dobrá dostupnost na metru 5 minut
nástup dohodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost výhodných mobilních tarifů i pro rodinu
- vstupenky do divadel za poloviční cenu
- odměny k pracovním a životním výročím zaměstnanců
- zaměstnanecká sleva na obchodní sortiment a výrobky firmy
- jazykové kurzy plně hrazené zaměstnavatelem
- 5 dní osobního a bonusového volna dle odpracovaných let u společnosti
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- firemní motivační akce a teambuildingy
- slevy v rámci sportovního programu fitness Olgy Šípkové a Pure Health and Fitness
- odměna k narození dítěte ve formě poukázek

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis jednoduše přes odpovědní formulář stisknutím tlačítka ,,POSLAT SPOLEČNOSTI ODPOVĚĎ".

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ELIT CZ ,spol. s r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

bezúhonnost, zodpovědnost, týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., je nedílnou součástí nadnárodní skupiny Elit Group a zároveň členem společnosti Rhiag, která patří mezi největší distributory náhradních dílů na světě.

Víme, že proto abychom patřili mezi ty nejlepší, všechno co děláme, začíná a končí u lidí. Proto neustále hledáme talentované a motivované zaměstnance.

Naší základní filozofií je budovat se zaměstnanci dlouhodobé partnerství založené na vzájemné důvěře a otevřené komunikaci. Abychom tohoto cíle dosáhli, nabízíme zajímavé pracovní uplatnění, možnosti profesního a osobního rozvoje a příležitosti vyjádřit své názory a potřeby. I vy máte šanci stát se členy našeho týmu a přispět svou prací a nápady ke splnění našich vizí.

Jeremiášova 1283/18
15500 Praha 5

Kontakt

Kontaktní osoba: Alžběta Hlinková
Tel.: 271 022 222
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2544910   Datum zveřejnění: 7.11.2016