Skladník/ce - 25 000 Kč - na metrů Stodůlky

ELIT CZ, spol. s r.o.

Místo práce
Jeremiášova 1283/18, 15500 Praha 5, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete mít jako skladník základní plat 20 000 Kč a k tomu měsíční ohodnocení 5 000 Kč?

Na náš centrální sklad na Praze 5 - Stodůlkách,5 minut od stanice metra,hledáme nové a šikovné kolegy pro práci ve třísměnném provozu!!

Platové ohodnocení až 25 tis. Kč na HPP, placené příplatky , možnost přivydělat si prací o víkendu až 3 000 Kč/so+ne/víkend.

Budete naším kmenovým zaměstnancem a budete mít nárok na výhody a benefity. Nejedná se o agenturní zaměstnání.

Nabízíme:
perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr nebo dlouhodobou brigádu v mezinárodní společnosti
stravenky v hodnotě 80 Kč/směna
firemní benefity : možnost výhodného mobilního tarifu pro sebe a rodinu, 20 dní dovolené plus 5 dní bonusového volna, odměny za odpracované roky (5,10,15 a více let)
stálý pracovní kolektiv
pro ty co nemají,možnost zkoušek na VZV
možnost kariérního postupu v rámci firmy
místo výkonu práce: Praha 5 - Stodůlky, dobrá dostupnost na metru 5 minut
nástup dohodou, možnost ihned

Náplň práce:
příjem zboží na sklad
výdej zboží ze skladu
udržování skladu
práce s vysokozdvižným vozíkem
jednoduchá práce se čtečkou kódů

Požadujeme:
nepotřebujete žádné velké vědomosti a znalosti, vše vás naučíme
loajalitu a samostatnost
vysoké pracovní nasazení
spolehlivost, časová flexibilita
schopnost zvládat fyzickou práci

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost výhodných mobilních tarifů i pro rodinu
- vstupenky do divadel za poloviční cenu
- odměny k pracovním a životním výročím zaměstnanců
- zaměstnanecká sleva na obchodní sortiment a výrobky firmy
- jazykové kurzy plně hrazené zaměstnavatelem
- 5 dní osobního a bonusového volna dle odpracovaných let u společnosti
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- firemní motivační akce a teambuildingy
- slevy v rámci sportovního programu fitness Olgy Šípkové a Pure Health and Fitness
- odměna k narození dítěte ve formě poukázek

Informace o náboru

Zaujala Vás naše pozice?

V tom případě zašlete prosím svůj životopis jednoduše přes odpovědní formulář stisknutím tlačítka ,,ODPOVĚDĚT".

nebo se ozvěte naším koordinátorům skladu, kteří za nábor zodpovídají.

Štěpán Jandourek: 601 594 457
Dušek Petr: 725 782 324

V případě, že Vás do 14-ti dnů nebudeme kontaktovat, považujte to jako zamítavé stanovisko z naší strany a nezařazení do výběrového řízení.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

bezúhonnost, zodpovědnost, týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen americké skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě.

Víme, že proto abychom patřili mezi ty nejlepší, všechno co děláme, začíná a končí u lidí. Proto neustále hledáme talentované a motivované zaměstnance.

Naší základní filozofií je budovat se zaměstnanci dlouhodobé partnerství založené na vzájemné důvěře a otevřené komunikaci. Abychom tohoto cíle dosáhli, nabízíme zajímavé pracovní uplatnění, možnosti profesního a osobního rozvoje a příležitosti vyjádřit své názory a potřeby. I vy máte šanci stát se členy našeho týmu a přispět svou prací a nápady ke splnění našich vizí.
ID: 2544910  Datum zveřejnění: 18.12.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 Kč