IT aplikační specialista

ELIT CZ, spol. s r.o.

Místo práce
Jeremiášova 1283/18, 15500 Praha 5, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

BAVÍ TĚ ERP SYSTÉMY A CHCEŠ PRÁCI NA ZAJÍMAVÝCH PROJEKTECH V AUTOMOTIVE?

Na pozici Aplikační Specialista budeš pracovat na zajímavých SW projektech v oblasti automobilového průmyslu. Staneš se součástí klíčového vývojového týmu a spolu s dalšími kolegy specialisty se budete podílet na realizaci projektů, analýzy, návrhu a podpory klíčových byznys procesů. Dostaneš prostor k realizaci svých nápadů a inovací a budeš mít příležitost rozvíjet své profesní znalosti v oblasti ERP, WMS a reportingu.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE JE V PRAZE!!

Tvou hlavní působností bude:

• Analýza a zlepšování stávajících procesů
• Návrh a implementace nových byznys procesů
• Správa a podpora systémů společnosti
• Školení a podpora uživatelů
• Tvorba reportů
• Tvorba technické dokumentace
• Testování aplikací

Co od Tebe budeme chtít?

• Znalost standardních byznys procesů ERP MS Dynamics NAV (případně jiného ERP)
• Znalost MS SQL, Reporting Services
• Základní orientace v business procesech
• Znalost AJ, pokud umíš komunikativně polsky může to být výhodou, ale ne podmínkou
• Samostatnost a zodpovědnost, otevřenost a dobré komunikační schopnosti.
• Týmová spolupráce, orientace na výsledek, aktivní přístup k vlastnímu rozvoji.
• Znalost programování v některém z moderních programovacích jazyků
• Zkušenosti s návrhem a implementací SOA.

Co Ti za tvou skvělou práci nabídneme?

Elit CZ je všechno jen ne obrovská korporace, kde bys nemohl/a nic změnit nebo se aktivně podílet na rozvoji společnosti i oboru, ve kterém jsme jedním z leaderů. Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy:

• Variabilní pracovní náplň na zajímavých projektech v opravdu fajn kolektivu mladých lidí
• Rádi ti umožníme další specializaci dle tvých zkušeností a toho čemu se chceš věnovat a dále růst
• Odměňování nejen dle schopností a tvých zkušeností, ale především dle výkonu hlavně týmu, tvého ale i celé firmy.
• Přátelský kolektiv, pro který je cílem perfektně odvedená práce
• Možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
• Systém zajímavých zaměstnaneckých výhod
• Místem výkonu práce bude Praha 5- Stodůlky
• Nastoupit můžeš kdykoli po dohodě, nejlépe ASAP.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- služební telefon i k soukromému užívání
- možnost výhodných mobilních tarifů i pro rodinu
- vstupenky do divadel za poloviční cenu
- odměny k pracovním a životním výročím zaměstnanců
- zaměstnanecká sleva na obchodní sortiment a výrobky firmy
- jazykové kurzy plně hrazené zaměstnavatelem
- 5 dní osobního a bonusového volna dle odpracovaných let u společnosti
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- firemní motivační akce a teambuildingy
- slevy v rámci sportovního programu fitness Olgy Šípkové a Pure Health and Fitness
- odměna k narození dítěte ve formě poukázek

Informace o náboru

Zaujala tě naše nabídka?

Tak neváhej a pošli svůj životopis ať tě můžeme co nejdříve uvítat na osobním pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Základy
Java - Základy
JavaScript - Základy
MySQL - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen americké skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě.

Víme, že proto abychom patřili mezi ty nejlepší, všechno co děláme, začíná a končí u lidí. Proto neustále hledáme talentované a motivované zaměstnance.

Naší základní filozofií je budovat se zaměstnanci dlouhodobé partnerství založené na vzájemné důvěře a otevřené komunikaci. Abychom tohoto cíle dosáhli, nabízíme zajímavé pracovní uplatnění, možnosti profesního a osobního rozvoje a příležitosti vyjádřit své názory a potřeby. I vy máte šanci stát se členy našeho týmu a přispět svou prací a nápady ke splnění našich vizí.
ID: 2573762  Datum zveřejnění: 18.12.2016