Python vývojář - Praha

ELIT CZ, spol. s r.o.

Místo práce
Jeremiášova 1283/18, 15500 Praha 5, Hlavní město Praha
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
01.02.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Umíš programovat v Pythonu a chceš uplatnit své schopnosti?
Jsi typem programátora, který chce vždy rozumět smyslu projektu a očekáváním koncových uživatelů?
Chceš se uplatnit už od počátku celého procesu, tedy od zpracování požadavků, návrhu interních aplikací a funkcí až po řešení problémů?

ŘÍKÁŠ SI ANO? PAK PRÁVĚ TEBE HLEDÁME....

CO TI CHCEME NABÍDNOUT:

Staneš se součástí klíčového vývojového týmu a spolu s dalšími kolegy specialisty se budeš podílet na realizaci projektů v oblasti e-commerce, které jsou v současnosti nasazené v 6 evropských zemích, dále v oblasti online integrace s eBay, Amazon a rychlých dodávek zboží k zákazníkovi.

Elit CZ je všechno jen ne obrovská korporace, kde bys nemohl/a nic změnit nebo se aktivně podílet na rozvoji společnosti i oboru, ve kterém jsme jedním z leaderů. Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy:

• Variabilní pracovní náplň na zajímavých projektech v opravdu fajn kolektivu mladých lidí
• Rádi ti umožníme další specializaci dle tvých zkušeností a toho čemu se chceš věnovat a dále růst
• Odměňování nejen dle schopností a tvých zkušeností, ale především dle výkonu hlavně týmu, tvého ale i celé firmy.
• Přátelský kolektiv, pro který je cílem perfektně odvedená práce
• Možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
• Systém zajímavých zaměstnaneckých výhod
• Místem výkonu práce bude Praha 5- Stodůlky
• Nastoupit můžeš kdykoli po dohodě

Co bude tvou prací?

• Vývoj a údržba integračních řešení na bázi webových služeb SOAP, REST
• Implementace a integrace interních řešení v rámci společností skupiny Rhiag Group.
• Vývoj aplikací eCommerce MAXI

Koho hledáme:

Abys zapadl/a do naší společnosti a nabízená pozice Tě bavila, měl/a by sis na většinu následujících otázek odpovědět ano:

• Máš praxi v programování Python?
• Už máš i nějaké zkušenosti s vývojem webových služeb SOAP,REST?
• Znáš dobře OOP, UML a algoritmizace ti vůbec není cizí?
• Říká ti něco MariaDB a MS Sql?
• Něco ti říká analytické a logické myšlení (matematika nebyla tvůj největší nepřítel během studia)
• Máš zkušenost s analýzou a návrhem systémů a procesů
• Znáš a máš odpovídající návyky v práci s verzovacími nástroji (GIT,Mercurial)
• Samostatnost a zodpovědnost, otevřenost a dobré komunikační schopnosti patří kromě jiných mezi tvé silné stránky?
• Chceš být týmovým hráčem , který ví, že bez výsledků to nejde a rád posouváš své hranice v osobním rozvoji?

Co by pro tebe mohlo být výhodou?

• Zkušenosti s Django, Gunicorn, Fabric, Sphinx.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- notebook, firemní mobilní telefon,tablet
- možnost výhodných mobilních tarifů i pro rodinu
- vstupenky do divadel za poloviční cenu
- odměny k pracovním a životním výročím zaměstnanců
- zaměstnanecká sleva na obchodní sortiment a výrobky firmy
- jazykové kurzy plně hrazené zaměstnavatelem
- 5 dní osobního a bonusového volna dle odpracovaných let u společnosti
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- firemní motivační akce a teambuildingy
- slevy v rámci sportovního programu fitness Olgy Šípkové a Pure Health and Fitness
- odměna k narození dítěte ve formě poukázek

Informace o náboru

Zaujala tě naše nabídka?

Tak neváhej a pošli svůj životopis ať tě můžeme co nejdříve uvítat na osobním pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Windows - Expert
UML - Unified Modeling Language - Expert
Microsoft SQL Server - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen americké skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě.

Víme, že proto abychom patřili mezi ty nejlepší, všechno co děláme, začíná a končí u lidí. Proto neustále hledáme talentované a motivované zaměstnance.

Naší základní filozofií je budovat se zaměstnanci dlouhodobé partnerství založené na vzájemné důvěře a otevřené komunikaci. Abychom tohoto cíle dosáhli, nabízíme zajímavé pracovní uplatnění, možnosti profesního a osobního rozvoje a příležitosti vyjádřit své názory a potřeby. I vy máte šanci stát se členy našeho týmu a přispět svou prací a nápady ke splnění našich vizí.
ID: 2754475  Datum zveřejnění: 18.12.2016