Nákupčí autodílů junior/Purchase Manager - Praha

ELIT CZ, spol. s r.o.

Místo práce
Jeremiášova 1283/18, 15500 Praha 5, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte analytické myšlení a baví vás auta?
Máte aspoň malé zkušenosti v nákupu, baví vás auta a chcete se v této oblasti dále rozvíjet?

Pokud ANO tak právě vás možná hledáme!!

KLÍČOVÉ ZODPOVĚDNOSTI NA TÉTO POZICI:

VÝBORNÁ SKLADOVÁ DOSTUPNOST DÍLŮ NA SVĚŘENÉM SORTIMENTU

• Tvorba nákupních objednávek, koordinace procesu dodání zboží
• Alternativní poptávka chybějícího zboží
• Úpravy plánovacího systému (forecasty prodejů, pojistné zásoby, apod.)
• Urgence kritických položek u dodavatelů

MAXIMÁLNÍ OBRÁTKA ZÁSOB

• optimalizace skladových zásob, eliminace nákupu neobrátkového zboží
• řešení odchylek forecast prodeje vs. realita
• organizace vratek neprodejného zboží dodavatelům

VZTAHY S DODAVATELI

• účast při jednáních s dodavateli
• dosažení krátkých dodacích dob a vysoké míry vykrytí objednávek
• denní komunikace s dodavateli (řešení dodávek, doklady, EDI, urgence kritických položek)

KONTAKTNÍ OSOBA PRO ZÁKAZNÍKY
• řešení urgentních požadavků
• zajišťování expresních dodáníHR Manager

POŽADUJEME-ODBORNÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI:

• SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického/technického směru)
• Komunikativní znalost angličtiny a/nebo němčiny – slovem i písmem
• MS OFFICE – výborná znalost aplikace EXCEL
• Orientace na trhu náhradních autodílů
• Praxe na podobné pozici výhodou

POŽADUJEME - OSOBNÍ SCHOPNOSTI:

• vysoce motivovaná a stabilní osobnost
• analytické myšlení
• zodpovědná osobnost s orientací na výsledky
• týmový hráč,samostatná a proaktivní osobnost

NABÍZÍME:

• zajímavou práci v zázemí velké mezinárodní společnosti
• fixní plat plus motivující finanční ohodnocení v případě dobrých výsledků
• přátelský kolektiv, pro který je cílem perfektně odvedená práce
• možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
• systém zajímavých zaměstnaneckých výhod
• místem výkonu práce bude Praha 5- Stodůlky
• nástup ASAP

POKUD VÁS NAŠE NABÍDKA POZICE ZAUJALA A JSTE PŘESVĚDČENÝ/NÁ,ŽE PRÁVĚ VY MŮŽETE BÝT PRO NÁS VELKÝM PŘÍNOSEM,NEVÁHEJTE A ZAŠLETE NÁM VÁŠ ŽIVOTOPIS SPOLU S MOTIVAČNÍM DOPISEM JEDNODUŠE STISKNUTÍM TLAČÍTKA ,,ODPOVĚDĚT´´.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen americké skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě.

Víme, že proto abychom patřili mezi ty nejlepší, všechno co děláme, začíná a končí u lidí. Proto neustále hledáme talentované a motivované zaměstnance.

Naší základní filozofií je budovat se zaměstnanci dlouhodobé partnerství založené na vzájemné důvěře a otevřené komunikaci. Abychom tohoto cíle dosáhli, nabízíme zajímavé pracovní uplatnění, možnosti profesního a osobního rozvoje a příležitosti vyjádřit své názory a potřeby. I vy máte šanci stát se členy našeho týmu a přispět svou prací a nápady ke splnění našich vizí.
ID: 2889225  Datum zveřejnění: 12.1.2017