Řidič-skladník – pobočka Kolín

ELIT CZ, spol. s r.o.

Místo práce
Jeremiášova 1283/18, 15500 Praha 5, Okres Kolín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

JSTE ODPOVĚDNÝ ŘIDIČ A HLEDÁTE STÁLOU PRÁCI?
Hledáme pracovitého člověka, který rád řídí a zvládne hodně práce.

Vaším úkolem bude:
odpovědná práce ve skladu – příjem zboží, udržování skladu
rozvoz zboží zákazníkům po naplánované trase

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za Váš dobrý výkon nabízíme:
zaměstnání na HPP v prosperující a rozvíjející se společnosti, je možnost ale i brigádně
osobní ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům
firemní benefity
místo výkonu práce : Kolín
nástup: dohodou

Bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Informace o náboru

Pokud Vás námi nabízená pozice zaujala,zašlete prosím svůj strukturovaný životopis jednoduše stisknutím tlačítka ,,ODPOVĚDĚT".

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ELIT CZ ,spol. s r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme od Vás:
vyučení technického směru
řidičský průkaz sk. B (praxi v řízení motorových vozidel)
základní znalost sortimentu autodílů
bezúhonnost, zodpovědnost
znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen americké skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě.

Víme, že proto abychom patřili mezi ty nejlepší, všechno co děláme, začíná a končí u lidí. Proto neustále hledáme talentované a motivované zaměstnance.

Naší základní filozofií je budovat se zaměstnanci dlouhodobé partnerství založené na vzájemné důvěře a otevřené komunikaci. Abychom tohoto cíle dosáhli, nabízíme zajímavé pracovní uplatnění, možnosti profesního a osobního rozvoje a příležitosti vyjádřit své názory a potřeby. I vy máte šanci stát se členy našeho týmu a přispět svou prací a nápady ke splnění našich vizí.
ID: 2955673  Datum zveřejnění: 13.9.2017