Specialista supply chain - junior

ELIT CZ, spol. s r.o.

Místo práce
Jeremiášova 1283/18, 15500 Praha 5, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rád/a pracuješ s čísly a zároveň miluješ auta?

Jsme mladý a dynamický tým nákupčích a supply chain specialistů a v tuto chvíli bychom rádi našli nového kolegu, který by se stal pravou rukou našeho Senior Supply Chain specialisty Aleše. Důraz klademe na motivaci, chuť učit se novým věcem, analytické myšlení a cit pro detail.

Data a čísla jsou náš velký svět, pokud to máš stejně a vyznáš se v autech, pak je tato pozice právě pro tebe!!

Co by vlastně mělo být tvou prací u nás?

ŘÍZENÍ SKLADŮ POBOČEK:

- Aktualizace skladů poboček
- Koordinace fyzického procesu naskladnění
- Řízení zpětného toku zboží na centrálu

PLÁNOVACÍ SYSTÉM:

- Nastavování parametrů
- Kontrola výstupů

ANALÝZA DAT:

- Ad hoc analýzy a interpretace výsledků
- Návrhy na zlepšení a jejich implementace

REPORTING:

- Tvorba pravidelných reportů
- Kontrola výsledků
Co by jsi vlastně měl/a na tuto pozici znát?

ODBORNÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI:
- SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického/technického směru)
- MS OFFICE – výborná znalost aplikace EXCEL
- Komunikativní znalost angličtiny
- Praxe v oblasti nákupu /logisitky je výhodou

Samozřejmostí je, že tě na danou pozici co nejlépe zaškolíme a tvou výhodou bude, že budeš mít vedle sebe seniorního kolegu od kterého budeš moci čerpat informace a zkušenosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti za tvou skvělou práci nabídneme?

• Variabilní pracovní náplň na zajímavých projektech v opravdu fajn kolektivu mladých lidí
• Rádi ti umožníme další specializaci dle tvých zkušeností a toho čemu se chceš věnovat a dále růst
• Odměňování nejen dle schopností a tvých zkušeností, ale především dle výkonu hlavně týmu, tvého ale i celé firmy.
• Přátelský kolektiv, pro který je cílem perfektně odvedená práce
• Možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
• Systém zajímavých zaměstnaneckých výhod
• Místem výkonu práce bude Praha 5- Stodůlky
• Nastoupit můžeš kdykoli po dohodě, nejlépe ASAP.

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti,firemní akce

Informace o náboru

Zaujala tě naše nabídka?

Tak neváhej a pošli nám tvůj životopis společně s motivačním dopisem, rádi tě uvítáme na osobním pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomika,logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

OSOBNOSTNÍ SCHOPNOSTI:
- Motivovaná a stabilní osobnost
- Analytické myšlení
- Zodpovědná osobnost s orientací na výsledky
- Týmový hráč, samostatná a proaktivní osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen americké skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě.

Víme, že proto abychom patřili mezi ty nejlepší, všechno co děláme, začíná a končí u lidí. Proto neustále hledáme talentované a motivované zaměstnance.

Naší základní filozofií je budovat se zaměstnanci dlouhodobé partnerství založené na vzájemné důvěře a otevřené komunikaci. Abychom tohoto cíle dosáhli, nabízíme zajímavé pracovní uplatnění, možnosti profesního a osobního rozvoje a příležitosti vyjádřit své názory a potřeby. I vy máte šanci stát se členy našeho týmu a přispět svou prací a nápady ke splnění našich vizí.
ID: 2966581  Datum zveřejnění: 8.3.2017