Asistentka - recepční- dlouhodobá Brigáda na dpč

ELIT CZ, spol. s r.o.

Jeremiášova 1283/18, 15500 Praha 5, Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
100-120 Kč/h

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

JSI SPOLEHLIVÁ, KOMUNIKATIVNÍ A MLUVÍŠ ANGLICKY?

Hledáme nejlépe milou, příjemnou a flexibilní studentku VŠ. Jedná se o pomocnou práci na sekretariátu společnosti, dle dohody s asistentkami, práce min. 4x týdně, dá se předem plánovat. Preferujeme dlouhodobou spolupráci s možností budoucího uplatnění ve společnosti.

Čeká tě pestrá práce,žádná nuda a fajn tým!

Co by bylo u nás tvou prací?

• zajištění chodu sekretariátu (telefony, návštěvy, pošta, rezervace jednacích místností)
• asistenční podpora managementu (Generální ředitel a CEO pro Evropu)
• zajišťování letenek, ubytování a konferenčních místností u externích spolupracujících firem
• administrativní podpora vozového parku – administrativa, vedení smluvní dokumentace při nákupech a odprodejích vozů, zajištění přihlášení a odhlášení vozidel na Magistrátu u externího pracovníka, práce s tabulkami v Excellu
• administrativní podpora služebních telefonů ve spolupráci s O2
• zajištění divadelních přestavení pro zaměstnance (tvorba seznamu představení, objednávání vstupenek, vyzvedávání vstupenek)
• zpracovávání cestovních příkazů našich kolegů
• adhoc úkoly, u nás nikdy nebudeš vědět co ti den přinese

Koho hledáme:

Abys zapadl/a do naší společnosti a nabízená pozice Tě bavila, měl/a by sis na většinu následujících otázek odpovědět ano:

• máš SŠ vzdělání, dále studuješ, ale chceš se i nadále mimo školu učit novým věcem
• dobře si rozumíš s počítačem (ovládáš dobře MS Office-zejména Excel a Word),
• jsi velmi komunikativní a bude ti vyhovovat většinu pracovní doby trávit na telefonu a komunikací s kolegy a návštěvami
• dokážeš všem okolo sebe všechno náramně zorganizovat s úsměvem na tváři
• umíš komunikovat se svým okolím a máš dobré vystupování
• něco ti říká analytické a logické myšlení (matematika nebyla tvůj největší nepřítel během studia)
• zvládneš najednou telefonovat,předat věci kurýrovi a při tom odepsat na email,prostě multitasking ti nedělá žádný problém
• jsi samostatný/ná ale zároveň chceš být součástí fajn týmu
• hned tak tě nerozhází když na tebe bude někdo nepříjemný, naopak zůstaneš v klidu

Co Ti nabízíme:

Elit CZ je všechno jen ne obrovská korporace, kde bys nemohl/a nic změnit nebo se aktivně podílet na rozvoji společnosti i oboru, ve kterém jsme jedním z leaderů. Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy:

• zajímavou práci v zázemí velké mezinárodní společnosti
• dobré finanční ohodnocení (práce je placená od hodiny)
• přátelský kolektiv, pro který je cílem perfektně odvedená práce
• možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
• systém zajímavých zaměstnaneckých výhod
• místem výkonu práce bude Praha 5- Stodůlky
• nástup bude od 1.8.2017

Zaujala tě naše nabídka?

Tak neváhej a pošli svůj životopis ať tě můžeme co nejdříve uvítat na osobním pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen americké skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě.

Víme, že proto abychom patřili mezi ty nejlepší, všechno co děláme, začíná a končí u lidí. Proto neustále hledáme talentované a motivované zaměstnance.

Naší základní filozofií je budovat se zaměstnanci dlouhodobé partnerství založené na vzájemné důvěře a otevřené komunikaci. Abychom tohoto cíle dosáhli, nabízíme zajímavé pracovní uplatnění, možnosti profesního a osobního rozvoje a příležitosti vyjádřit své názory a potřeby. I vy máte šanci stát se členy našeho týmu a přispět svou prací a nápady ke splnění našich vizí.
ID: 3111484  Datum zveřejnění: 23.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 100-120 Kč/h