Prodavač autodílů – pobočka Plzeň

ELIT CZ, spol. s r.o.

Místo práce
Jeremiášova 1283/18, 15500 Praha 5, Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

JSI NADŠENCEM DO AUT A MOTOREK?

• Baví Tě komunikovat s lidmi? Máš zkušenosti s prodejem nebo ho chceš zkusit?
• Přemýšlíš, jaké by to bylo stát se členem našeho prodejního týmu plného sympatických kolegyň a kolegů?
• Líbilo by se ti být odměňován/a podle Tvé vlastní aktivity?

Tak neváhejte a buď taky ELIŤÁKEM na prodejně v Plzni.

Co u nás budeš dělat?

• Na úplném začátku se můžeš těšit na důkladné zaškolení, které Tě seznámí se vším, co budeš potřebovat znát při své práci.

Až se dozvíš vše potřebné, tak budeš:

• aktivně nabízet a prodávat našim zákazníkům náš sortiment autodílů a služeb
• dosahovat stanovených prodejních cílů, a tím získávat provize nad rámec svého fixního platu
• poskytovat informace o nabídce Elitu, zjišťovat potřeby a přání zákazníků a hledat pro ně nejvhodnější řešení
• přijímat a vyřizovat reklamace
• když bude třeba tak zaskočit za řidiče a dovézt objednávku zákazníkovi
• přispívat pohodovému chodu prodejny a starat se o administrativu a samozřejmě o pokladnu
• reprezentovat naši značku a spolupracovat s dalšími fajn lidmi z týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti za tvou skvělou práci nabídneme?
• dobu určitou s možností prodloužení
• plný úvazek

ALE TO NENÍ VŠE!!

Elit je všechno jen ne obrovská korporace, kde bys nemohl/a nic změnit nebo se aktivně podílet na rozvoji společnosti i oboru, ve kterém jsme jedním z leaderů. Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy:

• Firemní zázemí pro kvalitní servis zákazníkům, budeš mít vše, co k práci potřebuješ tak, abys pracoval efektivně.
• mzdové ohodnocení je ve Tvých rukách (fixní mzda+ odměny v závislosti na Tvém i kolektivním úspěchu)
• Odměna je přímo úměrná výsledkům prodeje, pokud budeš fakt dobrý, maximálně Tě podpoříme tak, aby se nám vstupní investice vrátila a nemusel jsi se ohlížet po jiné práci
• Můžeš kariérně růst- všichni naši vedoucí zaměstnanci u nás začínali
• Přátelskou firemní kulturu, moderní a čisté zázemí firmy
• Možnost pracovat ve firmě, kterou zákazníci vnímají jako velmi spolehlivého a vstřícného dodavatele
• A samozřejmě systém zajímavých zaměstnaneckých výhod a pobočkových akcí
• Kde budeš pracovat? Pozice má sídlo v Plzni.
• Nastoupit můžeš kdykoliv po dohodě.

Bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Informace o náboru

Chceš být taky ELIŤÁKEM?

Tak nám jednoduše zašli svůj životopis,stav se osobně na pobočce nebo nám jednoduše zavolej! Kontakty najdeš tady:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Pokladna - Základy
Microsoft Windows - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti po Tobě budeme chtít?

Aby si k nám dobře zapadl/a a práce Ti šla od ruky, je potřeba, aby si splňoval/a následující …

• pro-aktivita, nadšení, zaměření na výsledek, spolehlivost a zodpovědnost
• příjemné vystupování, pro-zákaznická orientace, vstřícný přístup
• nečekáme, že budeš inženýr strojař, stačí osobní zájem a znalosti o osobních autech a motorkách,pokud jsi absolvent školy zaměřené na auta nebo dopravu,tak tě všechno rádi naučíme
• a když už tě ty auta baví,tak je samozřejmostí i řidičák typu B
• nedělá ti problém práce na počítači a brzy se tak budeš orientovat v našem objednávkovém systému
• budeš s námi chtít dále růst a rozvíjet se po profesní stránce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen americké skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě.

Víme, že proto abychom patřili mezi ty nejlepší, všechno co děláme, začíná a končí u lidí. Proto neustále hledáme talentované a motivované zaměstnance.

Naší základní filozofií je budovat se zaměstnanci dlouhodobé partnerství založené na vzájemné důvěře a otevřené komunikaci. Abychom tohoto cíle dosáhli, nabízíme zajímavé pracovní uplatnění, možnosti profesního a osobního rozvoje a příležitosti vyjádřit své názory a potřeby. I vy máte šanci stát se členy našeho týmu a přispět svou prací a nápady ke splnění našich vizí.
ID: 3157638  Datum zveřejnění: 13.9.2017