Obchodní zástupce pro Moravu - elektronické přístroje

ELKO EP, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Palackého 493, 769 01 Holešov, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-12
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:ELKO EP, s.r.o., IČ 25508717, http://elkoep.cz
Pracoviště:Palackého 493, Všetuly, 769 01 Holešov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2016-12-12
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRACOVIŠTĚ Holešov
- Profil pozice - péče o stávající a získávání nových velkoobchodních zákazníků
vedení obchodních jednání, sledování trhu včetně novinek a konkurence, spolupráce s produktovými manažery na rozvoji produktových skupin, účast na výstavách a veletrzích, pravidelný reporting
- Požadujeme - SŠ vzdělání v oboru elektro výhodou, praxe na obdobné pozici vítána, schopnost samostatné práce s orientací na výsledek, proaktivní osobnost s výbornými, komunikačními dovednostmi, znalost MS Office, ŘP sk. B – aktivní řidič, denně na cestách
- Nabízíme - práci v mladém a dynamickém kolektivu české společnosti s historií a stabilním zázemí, možnost realizovat své nápady a myšlenky, finanční ohodnocení na základě dosažených výsledků, firemní automobil, notebook, mobilní telefon, sick days, odborné a jazykové vzdělávání
- kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:00 hod.) příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-12-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 11393160706

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity