Vývojový inženýr/-ka - zaměření na plasty a polymery

ELLA-CS, s.r.o. (MPSV)

Milady Horákové 504, 500 06 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji (21441)

Pracoviště a kontakty

Firma:ELLA-CS, s.r.o., IČ 27507785
Pracoviště:Milady Horákové 504/45, Třebeš, 500 06 Hradec Králové 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VÝVOJOVÝ INŽENÝR/-KA - ZAMĚŘENÍ NA PLASTY A POLYMERY

- PP na dobu neurčitou, s možností nástupu ihned nebo dle dohody
- Náplň: odpovědnost za realizaci vývojových kroků v souladu s požadavky danými zákony a předpisy, při zohlednění praktické i formální stránky věci. Nedílnou součástí dokumentační činnosti je i shromažďování informací o změnách a archivace dokumentů v rozsahu DHF.
Na jedné straně budete komunikovat s pracovníky oddělení obchodu a lékařskými odborníky s cílem shromáždit informace o potřebách pacientů i uživatelů zdravotnických prostředků, na druhé straně, ve spolupráci s procesními inženýry, budete vytvářet design vhodný pro sériovou výrobu. Budete spolupracovat s oddělením kvality při definování kontrol a specifikací ve všech fázích rozpracovanosti výrobku.
Budete se aktivně účastnit souvislé podpory běžící výroby i výrobku i po jeho uvedení na trh, po celou dobu životního cyklu, podporovat změnová řízení, řešení neshod nebo reklamací a zákaznických stížností. Podle potřeby budete vstupovat do řešitelského týmu CAPA projektů.
-Požadujeme: VŠ vzdělání (chemické zaměření, polymery výhodou), 2 roky praxe z výrobního prostředí na obdobné pozici, znalost technické AJ, znalost čtení technické dokumentace, analytické myšlení, schopnost přinášet technická řešení, kreativita, inovativní přístup - zájem o neustálé zlepšování, schopnost spolupráce s ostatními odděleními, týmový hráč,
Zodpovědnost, svědomitost a pečlivost, zkušenosti z R&D a zavádění nových výrobků do výroby výhodou. Orientace v předpisech a standardech platných pro vývoj, testování a používání zdravotnických prostředků (Medical Devices)
-Nabízíme: zodpovědnou a perspektivní práci v oboru medical ve stabilní české společnosti, dobrý pocit z osobního podílu na zajímavé, společensky přínosné práci, přímou zpětnou vazbu k vykonávané práci formou měsíčního hodnocení, když se daří firmě, daří se i jejím lidem - pololetní a roční odměny, fajn kolektiv a společné akce (volejbalový tým, bowling, vánoční večírky).
Záleží nám na zdraví našich lidí, proto máme již několik let k dispozici:
3 dny sick days a pružnou pracovní dobu, dny dovolené navíc za odpracované roky, pravidelný čtvrtletní relaxační příspěvek (720 Kč), 1x týdně možnost výběru zdravé stravy v rámci obědů, pravidelně obhajovaný program "Bezpečný podnik" a "Zdraví podporující podnik".
-Kontakt: V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu [email protected] nebo telefonicky 495 279 147

Poslední změna:2017-01-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11980090731

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně