Logistik

ELSIN, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Studentská 1999, 323 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci v logistice (432)

Pracoviště a kontakty

Firma:ELSIN, spol. s r.o., IČ 26397234
Pracoviště:Studentská 1999/55a, Bolevec, 323 00 Plzeň 23

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 19000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Práce v elektronické firmě s desetiletou tradicí a 25 pracovníky v Plzni. Firma se zabývá opravou LCD panelů, opravou přístrojů a obnovou dat. Náplní práce pozice Logistik je příjem, příprava a výdej zásilek, kontrola, zadávání dat do systému, práce se skenerem, podpůrné administrativní práce - dodací listy, průvodky, objednávání přeprav, čištění a balení zboží, mailová komunikace s příjemci a odesílateli zásilek. Požadujeme znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook, Aj pasivně, dobré komunikační schopnosti, pracovitost, pečlivost, samostatnost a zároveň schopnost pracovat v týmu. Nabízíme zajímavou práci a řadu benefitů - možnost zkráceného úvazku, dovolenou až 4+1 týdnů apod. Provoz je v současnosti jednosměnný. Výhodou může být i to, že firma je umístěna uprostřed největší obytné zóny Plzně-Lochotín což umožňuje uchazečům z této lokality pěší docházku bez závislosti na MHD.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky 90Kč, půlroční a roční odměny, zvýhodněný mobilní tarif, stabilní práce ve vstřícném kolektivu spolupracovníků
K základní mzdě výkonové bonusy.

Poslední změna:2017-05-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 12625220756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity