Samostatná účetní - mzdy

ELTE, s.r.o. (MPSV)

Za Válcovnou 465, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní mzdoví (33132)

Pracoviště a kontakty

Firma:ELTE, s.r.o., IČ 46708111, http://www.elte-cz.com
Pracoviště:ELTE, s.r.o. - 01 (sídlo), Za Válcovnou 465/49, Předlice, 400 01 Ústí nad Labem 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-08-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Za Válcovnou 465/49, Předlice, Ústí nad Labem.
Požadujeme:sředoškolské nebo vysokoškolské vzdělání,samostatné vedení podvojného účetní a zpracování mezd, znalost aktuálních účetních předpisů české legislativy, znalost daňových zákonů a schopnost jejich aplikace, koncepční a systematický přístup k práci, příprava inventarizací, podkladů pro účetní závěrky, podklady pro audit, DPH, kontrolní hlášení, zpracování mezd, odvody atd., znalost práce na PC, výhodou znalost programu Dynamics AX, samostatnost, přesnost, svědomitost, odpovědnost, pečlivost. Nabízíme: mzdu 20 000 - 24 000,- Kč., stravenky.
Životopis zasílat na uvedený e-mail.

Poslední změna:2016-07-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 11013360795

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC