Technik bozp, po, koordinátor bozp

eM Kelty s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Slunná 65, 790 01 Jeseník, Okres Jeseník
plný úvazek
Termín nástupu
2015-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií (31198)

Pracoviště a kontakty

Firma:eM Kelty s.r.o., IČ 29386306
Pracoviště:Slunná 65, Bukovice, 790 01 Jeseník 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2015-09-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt písemný!
Zaměstnavatel požaduje:
- minimálně SŠ vzdělání technického směru
- praxe v oboru BOZP, PO (jako způsobilá osoba, technik nebo vedoucí zaměstnanec)
- praxe v oboru technických případně vyhrazených zařízení, ve speciálních oblastech (například práce ve výškách), v činnosti koordinátora BOZP - výhodou
- znalost platné právní úpravy BOZP, PO
- platné osvědčení OZO v prevenci rizik, technik PO, případně koordinátor BOZP - výhodou ne podmínkou (možno dodělat v průběhu)
- znalost cizího jazyka není podmínkou
- dobrou znalost práce na PC - MS OFFICE, WINDOWS
- řidičský průkaz skupiny " B "
- vysokou míru samostatnosti, flexibility, loajality, provozní přístup
- ochotu dále se vzdělávat
- komunikativnost, lektorské zkušenosti

Místo výkonu práce: Moravskoslezský a Olomoucký kraj
Jedná se o poskytování služeb BOZP, PO dodavatelským způsobem, dlouhodobá spolupráce s klientem, činnost dělena mezi práci v kanceláři a v terénu. Kombinace práce v terénu, z kanceláře, z domova. Pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok, při pokračování doba neurčitá

Společnost nabízí:
- práci v týmu, odborné zázemí
- motivační mzdové podmínky, bonusy
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- dlouhodobou spolupráci
- služební automobil, notebook, mobilní telefon, atd. ….

Popis pozice:
- úkoly v prevenci rizik, práce s legislativou
- školící činnost, zpracování podkladů
- stanovování standardů v oblasti BOZP a PO, zavedení systému
- tvorba dokumentace, pracovních postupů
- kontrolní činnost na pracovišti/staveništi
- konzultační a poradenská činnost
- řešení pracovních úrazů a jiných mimořádných událostí
- spravování zavedených systémů BOZP, PO
- činnost koordinátora BOZP na staveništi

Pokud Vás tato pracovní příležitost zaujala, zašlete prosím životopis na e-mail: [email protected],kontaktní osoba p. Hřebíčková Šárka, společnost eM Kelty s.r.o., Slunná 65, Jeseník, IČ: 293 86 306, dále prosím doplňte osvědčení, certifikáty, další info ke zkušenostem. Nebudeme-li Vás kontaktovat do 3. týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Poslední změna:2015-08-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jeseník

číslo volného místa: 9399220752

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou