Inspektor vstupní a výstupní kontroly kvality

EMBA - S&C, s.r.o.

Místo práce
Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
03.01.2017
Nabízený plat (hrubého)
v texte

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kontrola dílu pro automobilový prumysl dle kontrolní instrukce
- jedná se o kontroly vizuální, mechanické a rozměrové za využití měřících přístroju
- nejdená se o práci u montážni linky
- práce ve 3 směnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- ubytovaní zabezpečeno a hrazeno
- cestovní částečně propláceno
- mzda od 100czk do 130czk /hod + příspevky na stravu až do výše 166czk
- možnosť čerpání záloh na týdení báze

Informace o náboru

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, nakoľko sa nedá odpovedať na všetky životopisy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Náš klient je dlhodobo lídrom v automobilovom priemysle nie len v Českej republike ale aj na Slovensku. Ponúka zamestnancom stabilnú prácu a možnosť kariérne stúpať hore.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výbornou pracovní morálku
- týmové myšlení
- zkušenosti v automotive výhodou, ne však podmínkou
- flexibilitu
- reprezentativní vystupovaní
- chuť do práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sme spoločnosť pôsobiaca na Slovensku a v Českej republike...Zaoberáme sa výhradne automobilovým priemyslom, ktorý je lídrom na trhu práce. Hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka a v druhom rade spokojnosť samotného zamestnanca.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Záhradnícka 22
947 03 Hurbanovo
ID: 2802752   Datum zveřejnění: 8.11.2016