Skladový operátor! práca v medzinárodnej logistickej spoločnosti / Tachov ČR

EMBA - S&C, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Česko, Okres Tachov
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
900E

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru
- etiketovanie a scenovanie tovaru
- možnosť pracovať na VZV vozíku po zaškolení
- triedenie tovaru

- mzda od 650E - 900E
- dochádzkový bonus 37 eur
- flexipasy v hodnote 70 czk /deň (stravné lístky)
- ubytovanie zabezpečené a hradené
- cestovné pri nástupe do práce preplácané v plnej výške
- možnosť cestovať každý mesiac na svk
- práca na TPP- SR/CR
- náborový príspevok
- odmena: dones svojho kamaráta
- možnosť kariérneho rastu
- firemné školenia a akcie
- bonusy od agentúry: pomoc s exekúciami, odmeny, súťaže
- zálohy každý týždeň

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Náš klient je medzinárodná logistická spoločnosť pôsobiaca po celom Svete. Na území Českej republiky je lídrom v oblasti logistiky .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť,
flexibilnosť
ochota učiť sa nové veci
korektnosť
kolektívnosť
spoľahlivosť

Sme spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, v Českej republike a Holandsku..Naša činnosť siaha do odvetvia automobilového priemyslu, odvetvie logistiky, a potravinársky priemysel, ktorí sú lídrami na trhu práce nie len u nás, ale po celom svete.. Hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka a spokojnosť samotného zamestnanca. Chceme spájať ľudí a zlepšovať ich životy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2968637  Datum zveřejnění: 12.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 900E