Skladník dělník

EMEA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
třída Tomáše Bati 269, 760 01 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:EMEA s.r.o., IČ 26898101
Pracoviště:EMEA s.r.o. - provozovna Zlín, třída Tomáše Bati 269, Prštné, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracoviště Zlín, Prštné
- Popis pozice a odpovědností: převzetí zboží od dopravce, kontrola počtu zásilek, kontrola nepoškozenosti zásilek, příjem zboží, kontrola správně dodaného zboží, naskladnění zboží, opatření štítkem s popisem produktu a ID produktu, umístění výrobku do příslušné lokace, výdej zboží se skladu, práce se čtečkou, předání zboží dopravci, koncovému zákazníkovi na osobní odběr
- Požadavky: výuční list nebo SŠ, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, schopnost nadhledu, obecné znalosti zboží, základní znalost práce s PC, pečlivost a odpovědnost, bezúhonnost, ochota učit se novým věcem
- Výhodou: řidičský průkaz sk. B
- Nabízíme: měsíční zaškolení v procesech samozřejmostí, nástupní mzdu 14 000,-Kč, jednosměnný provoz bez víkendů, nástup možný ihned
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-05-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 12710850707

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC