Regionální obchodní zástupce

ENER BRIGHT s.r.o.

Brněnská 71, Jihlava 58601, Slovenská republika, Praha, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000 Kč/měsíc, obratové provize, firemní benefity,odměny,kvartální odměny,

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- získávání nových obchodních příležitostí v ČR a celé EU
- koordinace realizací stavebních zakázek, vytváření pracovního harmonogramu
- péče o stávající zákazníky a obchodní partnery
- návrhy a realizace prodeje LED osvětlení
- podpora marketingových aktivit společnosti
- získávání soukromých i veřejných zakázek

Zaměstnanecké výhody, benefity

telefon, pracovní nástroje, školení, kariérní růst,firemní benefity, služební automobil i k soukromým účelům, firemní zázemí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikativnost, orientace na výsledek, zkušenosti z prodeje, práce na PC, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ENER BRIGHT s.r.o. rozšiřuje svůj servisní tým. Nabízí Vám možnost uplatnění a profesního růstu v dynamicky se rozvíjející společnosti s technickým zázemím, marketingovou podporou a prodejním servisem.

Naším cílem je vytvořit profesionální, zkušený tým, který za sebou nechá kvalitní práci a bude dělat nejlepší vizitku své osobě a celé společnosti.

HLEDÁME A CHCEME:
TY NEJLEPŠÍ, TY CO NEMYSLÍ ČERNOBÍLE, TY CO CHTĚJÍ BÝT NEJLEPŠÍ !!!
ID: 1619654  Datum zveřejnění: 11.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 40000 Kč/měsíc, obratové provize, firemní benefity,odměny,kvartální odměny,