Provozní zámečník lešenář

Energetické opravny, a.s. (MPSV)

Místo práce
9999, 440 01 Výškov, Okres Louny
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní zámečníci, údržbáři (72223)

Pracoviště a kontakty

Firma:Energetické opravny, a.s., IČ 25040707, http://www.eopru.cz
Pracoviště:Energetické opravny, a.s. - přijímací pracoviště areál Elektrárny Počerady, Počerady, 44001 Louny 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: areál Elektrárny Počerady
HLAVNÍ ČINNOSTI:
- příprava materiálu pro realizaci zakázek
- realizace zakázek strojních zařízení dle projektové dokumentace
- spolupráce s ostatními kolegy na realizaci zakázek
- montáž a demontáž trubkového lešení
POŽADUJEME:
- vyučen v oboru provozní zámečník
- praxe na obdobné pozici min. 2 roky
- zkušenosti s montáží a demontáží trubkového lešení, vč. komplikovaných tvarů
- základní svářečský kurz, vazačský průkaz velkou výhodou
- schopnost rychle se učit
- důslednost, samostatnost, flexibilitu, loajalitu
NABÍZÍME: motivační platové ohodnocení, firemní benefity, možnost profesního a osobního rozvoje
možnost prodloužení PP, mzda dle praxe a osvědčení
kontakt: [email protected] - zaslat životopis

Poslední změna:2017-04-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Louny

číslo volného místa: 12198670725

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou