Obchodní zástupce

Energy Solutions and Savings s.r.o.

Stupkova 18, olomouc, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
20.000 Kč/měsíc, Výše platu je závislá na plnění měsíčních plánů.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Správa svěřeného území, komunikace se starosty a nabídka celého portfolia služeb a prací, počínaje pasportizací obecního majetku, vypracováním žádostí o dotační tituly, rekonstrukční a elektromontážní práce až po zajištění dodávek energií .

Informace o náboru

Naše služby a práce jsou průnikem několika oborů které jako celek utvářejí komplexní nabídku pro obce. Proto hledáme především OBCHODNÍKA který je ochoten se učit novým věcem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Obchod

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- časová flexibilita
- spolehlivost
- obchodní duch

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

elektromontazni spolecnost, prace v CR i v zahraničí, osvetlovací systémy, rozvaděče
ID: 1852963  Datum zveřejnění: 2.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000 Kč/měsíc, Výše platu je závislá na plnění měsíčních plánů.