Operátor velínu el. energie, provozní elektrikář

ENERGY Ústí nad Labem, a.s. (MPSV)

Místo práce
Žukovova 100, 400 03 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operátoři velínů na výrobu a rozvod elektrické energie (31311)

Pracoviště a kontakty

Firma:ENERGY Ústí nad Labem, a.s., IČ 25540971, http://www.energy-usti.cz
Pracoviště:Žukovova 100/27, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Žukovova 100/27, Střekov, Ústí nad Labem.
Náplň práce: obsluha velínu výroby elektrické energie a provozní elektrikář.
Požadujeme: vyučení - škola technického typu, zaměření elektro silnoproud, znalost práce na PC, znalost vyhláškyč.50 §6 vysoké napětí.
Nabízíme: mzdu 20 000,- Kč., příspěvek na penzijní pojištění,podnikové stravování, dovolenou navíc, po zaučení možný pracovní poměr na dobu neurčitou.
Zájemci mohou své profesní životopisy zasílat na uvedený e-mail.

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 12435140720

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.