Elektromechanik/elektromechanička - programátor/ka

Engel - Gematex s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Pardubická 717, 533 04 Sezemice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři (21522)

Pracoviště a kontakty

Firma:Engel - Gematex s.r.o., IČ 28779398
Pracoviště:Pardubická 717, 533 04 Sezemice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Pardubická 717, Sezemice
Pracovní doba: 7:00 - 15:45 hod..
Pracovní náplň: výroba pásových dopravníků, zásobníků na prádlo, sušičů prádla.
Požadujeme: zkušenosti s montáží strojů, fyzickou zdatnost, vyhlášku 50, znalost zapojování rozvaděčů a programování PLC
Nabízíme: stravenky 100,- Kč.

Pro zařazení do výběrového řízení požadujeme předložení životopisu.
Kontaktní osoba: pan Krátký 775 931 587, [email protected]

Poslední změna:2017-04-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 12192910768

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou