Technický dozor investora (tdi) - dopravní stavby a externí infrastruktura

EngiTec Office s.r.o. (MPSV)

Jana Palacha 1102, 293 01 Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
2016-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
33000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební technici (3112)

Pracoviště a kontakty

Firma:EngiTec Office s.r.o., IČ 03201708
Pracoviště:Jana Palacha 1102, 293 01 Mladá Boleslav

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-03-01
Mzdové rozpětí:od 33000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis činnosti:Výkon technického dozoru investora - provádění dopravních staveb a venkovní technické infrastruktury podzemní i nadzemní ve výrobních areálech automotive, zajišťování organizace výstavby - zpracovávání plánů organizace výstavby (POV), příprava a kompletace podkladů pro výběrová řízení, vedení technických jednání, přejímání dokončených stavebních výkonů, kontrola dílčích stavebních prací před jejich zakrytím (vč. volných dnů a svátků), řešení problémů vznikajicích při realizaci staveb, vypracovávání soupisu vad a nedodělků daného díla, prověřování soupisů výkonů dodavatele, kontrola vedení stavebního deníku a dodavatelských faktur, sledování realizace díla s ohledem na zadání investora, podmínky stavebního povolení, kontrola řešení případných změn díla, zajišťování podkladů pro projektové práce, pořizování a zpracování obrazové dokumentace z průběhu provádění díla, příprava a řešení reklamačního řízení investora v rámci přebírání staveb a záruční doby.
Požadavky na uchazeče: vzdělání ÚSO nebo VŠ v oboru zajišťování a dozoru výstavby, znalost stavebního zákona a dalších speciálních předpisů týkajících se dopravních a inženýrských staveb, předpisů týkajících se BOZP, znalost práce s PC a SW MS Office, MicroStation nebo AutoCAD, řidičský průkaz sk. B, praxe v jednání se státní správou, samostatnost, pečlivost, odpovědnost, komunikativnost, organizační schopnosti, aktivní přístup k řešení úkolů a flexibilita. Znalost areálu závodu ŠKODA AUTO výhodou, není podmínkou. Plný pracovní úvazek 8 hod./den. Zapracování zajištěno, dobrý pracovní kolektiv
Nástup: od 1.3.2017, po dohodě i dříve. Nástupní mzda od 33000,- Kč dle stupně vzdělání, zkušeností a praxe.
Zájemce žádáme o zaslání strukturovaného životopisu na e-mail [email protected]. Schůzku je nutné sjednat telefonicky předem.
Zaměstnanecké výhody: Benefity, stravenky služební telefon

Poslední změna:2016-12-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav

číslo volného místa: 11906940703

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou