Bezpečnostní technik, technik po, ekolog

ENVIFORM, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Buštěhradská 348, 272 03 Kladno, Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-02
Mzdové podmínky (brutto)
24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií (31198)

Pracoviště a kontakty

Firma:ENVIFORM a.s., IČ 25839047
Pracoviště:ENVIFORM a.s. Kladno, Sochorová válcovna, Buštěhradská 348, Dubí, 272 03 Kladno 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-09-02
Mzdové rozpětí:od 24000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
VŠ vzdělání v oboru BOZP (FBI - VŠB Ostrava), případně VŠ technického směru + odborná způsobilost v prevenci rizik dle zákona č. 309/2006 Sb., v platném znění. Dále ŘP a znalost AJ výhodou. OZO koordinátora staveb výhodou, Komunikační a organizační schopnosti, znalost práce s PC.
Náplň práce:
identifikace a hodnocení rizik u zákazníků, poradenská činnost v oblasti BOZP, PO a ekologie.
Provádění auditů, kontrolní a dozorčí činnosti. Zpracovávání provozní dokumentace (např. pracovní náplň, zodpovědnost).
Výhody:
dovolená 25 dnů, služební telefon, automobil, příspěvek k penzijnímu připojištění, kvartální prémie apod.
Pracovní doba: 6.00 - 14.00 hod.

Poslední změna:2014-09-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kladno

číslo volného místa: 7850040736

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně