Servisní technik

ENVIRMINE-ENERGO, a.s. (MPSV)

Místo práce
Orlická kasárna 733, 1 2 Žamberk, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení (31136)

Pracoviště a kontakty

Firma:ENVIRMINE-ENERGO, a.s., IČ 29383081
Pracoviště:ENVIRMINE-ENERGO, a.s., pracoviště Žamberk, Orlická kasárna 733, 564 01 Žamberk

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Česká, dynamicky se rozvíjející firma ENVIRMINE-ENERGO a.s., která nabízí svým zákazníkům dodávky technologických celků v oblasti dopravy, skladování a zpracování sypkých hmot, hledá pro své pracoviště v Žamberku zkušeného a schopného kandidáta na pozici SERVISNÍ TECHNIK.

Požadavky:
- SOU/SOŠ technického zaměření (elektrotechnika)
- zkušenost se servisem zařízení
- manuální zručnost
- časová flexibilita
- schopnost samostatně vést menší projekty
- samostatnost, spolehlivost, ochota cestovat
- práce na PC (Microsoft Office)
- ŘP skupiny B
- AJ výhodou
- svářečský průkaz výhodou

Náplň práce a odpovědnost:
- provádění servisu, údržby a oprav
- zpracování nabídek souvisejících se servisní činností
- zajišťování náhradních dílů
- spolupráce při realizacích projektů

Nabízíme:
- nástup možný ihned
- zázemí prosperující stabilní společnosti, působící na trhu již 25 let
- samostatná, různorodá práce
- motivující finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a nabízeným zkušenostem
- příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv

Pracoviště: Žamberk

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis na: [email protected]

Poslední změna:2017-02-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12082320777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou