Asistentka ředitele

ENVIRMINE-ENERGO, a.s. (MPSV)

Místo práce
Orlická kasárna 733, 1 2 Žamberk, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:ENVIRMINE-ENERGO, a.s., IČ 29383081
Pracoviště:ENVIRMINE-ENERGO, a.s., pracoviště Žamberk, Orlická kasárna 733, 564 01 Žamberk

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Česká firma ENVIRMINE-ENERGO a.s. (www.envirmine-energo.cz), která nabízí svým zákazníkům dodávky technologických celků v oblasti dopravy, skladování a zpracování sypkých hmot, hledá pro své pracoviště v Žamberku zkušeného a schopného kandidáta na pozici ASISTENTKA ŘEDITELE.
Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání
- velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
- aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
- praktická zkušenost práce na PC a v programech MS Office
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita, loajalita
- praxe na obdobné pozici výhodou
- řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce a odpovědnost:
- administrativní a asistenční práce pro ředitele kanceláře
- celková koordinace a řízení administrativy kanceláře
- obchodně administrativní práce pro obchodní oddělení
- příprava podkladů pro tvorbu obchodních nabídek
- vedení obchodní agendy
- komunikace se zákazníky v angličtině/němčině, překlady
- zajišťování přípravy veletrhů a konferencí

Nabízíme:
- zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti, působící na trhu již 25 let
- prostor pro seberealizaci a získávání zkušeností
- příjemný pracovní kolektiv
- odpovídající mzdové podmínky vč. osobního ohodnocení
- nástup od 1. 5. 2017

Pracoviště: Žamberk

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis na: [email protected]

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12295090762

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, znalost slovem i písmem
Němčina - Aktivní, výhodou