Obchodní manažer/ka

ENVIRMINE-ENERGO, a.s. (MPSV)

Místo práce
Orlická kasárna 733, 564 01 Žamberk, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nákupčí (3323)

Pracoviště a kontakty

Firma:ENVIRMINE-ENERGO, a.s., IČ 29383081
Pracoviště:ENVIRMINE-ENERGO, a.s., pracoviště Žamberk, Orlická kasárna 733, 564 01 Žamberk

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 27000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Česká, dynamicky se rozvíjející firma ENVIRMINE-ENERGO a.s. (www.envirmine-energo.cz), která nabízí svým zákazníkům dodávky technologických celků v oblasti dopravy, skladování a zpracování sypkých hmot, hledá pro pracoviště v Žamberku zkušeného a schopného kandidáta/ku na pozici OBCHODNÍ MANAŽER/KA.
MÍSTO VÝKONU: Orlická kasárna č.p. 733, 564 01 Žamberk
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- akvizice u nových zákazníků
- sledování vývoje trhu a vyhledávání nových obchodních příležitostí
- péče o stávající zákazníky
- obchodní činnost - příprava nabídek, obchodní jednání, uzavírání smluv
- prezentace a obhajoba nabídek při výběrových řízeních
POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání
- obchodní, prezentační a komunikační dovednost
- analytické schopnosti
- silná orientace na výsledek
- smysl pro týmovou spolupráci
- znalost programů MS Office, Solidworks a AutoCAD výhodou
- orientace ve strojírenském průmyslu
NABÍZÍME:
- zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti působící na trhu již 25 let
- fixní ohodnocení a motivační systém dle výkonnosti
- prostor pro seberealizaci a získávání zkušeností
- silnou obchodní podporu managementu a využití již existující sítě kontaktů
- odborné nástupní školení
V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis na: [email protected]

Poslední změna:2017-02-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12105660723

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, výhodou
Němčina - Aktivní, výhodou