Realizace staveb / realizátor/ka

ENVIRMINE-ENERGO, a.s. (MPSV)

Místo práce
Žerotínova 1099, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní stavbyvedoucí (13232)

Pracoviště a kontakty

Firma:ENVIRMINE-ENERGO, a.s., IČ 29383081
Pracoviště:Žerotínova 1099/21, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 28000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Česká, dynamicky se rozvíjející firma ENVIRMINE-ENERGO, a.s., která nabízí svým zákazníkům dodávky technologických celků v oblasti dopravy, skladování a zpracování sypkých hmot, hledá pro své pracoviště v Ostravě zkušeného a schopného kandidáta na pozici REALIZÁTOR/KA.
MÍSTO VÝKONU: Žerotínova č.p. 1099/21, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- detailní seznámení s projektem
- konzultace s ostatními odděleními firmy
- zajištění schvalovací dokumentace a případných vzorků
- vytvoření, kontrola a průběžná aktualizace harmonogramu projektu
- zpracování podkladů pro zadání zakázky do výroby, objednání jednotlivých komponent
- organizace a kontrola montáže výrobku u zákazníka
POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ technického vzdělání
- zkušenost s prováděním staveb (technologií) na místě realizace podmínkou
- praxe s řízením zakázek
- nutností velmi dobré plánování času a priorit
- flexibilita, rychlost řešení problémů
- samostatnost, schopnost improvizace
- zodpovědnost a dotahování věcí do konce
NABÍZÍME:
- zázemí prosperující stabilní společnosti, působící na trhu již 25 let
- prostor pro seberealizaci a získávání zkušeností
- motivující finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a nabízeným zkušenostem
V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis na: [email protected]

Poslední změna:2017-02-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12098380776

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, výhodou
Němčina - Aktivní, výhodou