Řidič C + E / vnitrostátní doprava

ENVY RECYCLING s.r.o.

Zahradní 445/45, 46001 Liberec XI - Růžodol I, Okres Česká Lípa, Okres Chomutov, Okres Most, Okres Teplice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
21.06.2017
Mzdové podmínky (brutto)
31000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HLEDÁME ŘIDIČE pro VNITROSTÁTNÍ DOPRAVU.

Česká firma hledá řidiče s praxí na návěsu nebo na kontejnerové soupravě na HPP.

Požadujeme řidičský průkaz skupiny C a E a spolehlivost.

Nabízíme až 31.000,- měsíčně, proplácení "cesťáků" a příplatky za víkendy a svátky.

U nás se jezdí jen vnitrostátně, takže budete KAŽDÝ DEN DOMA!
(Provozovny máme ve Stráži pod Ralskem a v Bílině u Teplic.)

Nástup možný IHNED!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nástupní bonus 10.000,-!!!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

C, E

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ENVY RECYCLING s.r.o. je provozovatelem recyklační linky na odpadové ploché sklo ve Stráži pod Ralskem

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3108270  Datum zveřejnění: 20.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 31000 Kč