Dispečer/ka dopravy

EOP & HOKA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
1, 532 13 Opatovice nad Labem, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dopravní dispečeři (43232)

Pracoviště a kontakty

Firma:EOP & HOKA s.r.o., IČ 49815172, http://www.eophoka.cz
Pracoviště:areál elektrárny Opatovice nad Labem, 532 13 Pardubice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-07-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce Opatovice na Labem
Nástup možný IHNED.
Praconí náplň: vnitrostátní přeprava sypkých hmot v otevřených sklápěčích
Požadujeme: Středoškolské vzdělání technického směru, znalost Anglického nebo Německého jazyka, ŘP skupiny B, dobrou znalost Microsoft Office a RAAL, dobrou znalost a orientaci v ČR, komunikativnost, slušné a příjemné vystupování, flexibilitu a orientaci na výsledek
Nabízíme: program benefitů (příspěvek na životní a důchodové pojištění, týdenní ozdravný pobyt v lázních, Sodexo benefity ), 5 týdnů dovolené, zázemí stabilní a dobře se rozvíjející firmy, pravidelný výplatní termín, nástup možný ihned
Poznámka: vítáme zkušenosti nebo vzdělání v daném oboru, ŘP skupiny C + E, bydliště v okruhu Pardubic, Hradce Králové, Chrudimi výhodou.
Místo je vhodné i pro absolventy.

Poslední změna:2016-06-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 10997820716

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou