Opatrovateľky do Nemecka- bez živnosti

L-WORK & EPS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
950 - 1300 EUR/mesiac, pri osobnom pohovore (podľa stavu pacienta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka je zadaná pre našu personálnu a pracovnú agentúru L-WORK, s.r.o.

Opatrovanie starých ľudí v domácnostiach. Práca v domácnosti je závislá od stavu opatrovanej osoby. Niektoré si vyžadujú medicínsku starostlivosť, pomoc pri obliekaní, pri hygiene, podávanie liekov a pod. Iné zahŕňajú spoločnosť starému človeku a domáce práce.

Možnosť pracovať buď na 3 mesačné turnusy alebo počas dovoleniek- 3-5 týždňov.

Opatrovateľka nemusí mať živnosť!

- Zamestnávateľ prihlasuje opatrovateľku na sociálne a zdravotné poistenie, zabezpečuje kompletnú "papierovú agendu", opatrovateľka sa nemusí o to sama starať!

- Zabezpečenie náhradnej rodiny so seniorom v prípade zdravotných
komplikácii u opatrovanej osoby počas celej zmluvnej doby (1rok +).

- Ubytovanie: zabezpečené bezplatne

- Stravovanie: zabezpečené bezplatne

- Doprava: preplatenie cestovného v plnej výške (tam a naspäť)

Informácie o výberovom konaní

Na registráciu je potrebné doložiť tieto dokumenty:

- Životopis v nemeckom jazyku (prosíme Vás o detailné informácie o praxi opatrovateľa)
- Dotazník - vyplníme Vám ho my, počas dohodnutého pohovoru,
ktorý opatrovateľ absolvuje v nemeckom jazyku (osobne, telefonicky, cez SKYPE)
- Fotografiu - portrét s úsmevom
- Fotokópiu OP alebo cestovného pasu (dodatočne po pohovore)
- Iné dokumenty, ktoré by pomohli pri predstavení opatrovateľa v rodine: certifikát, vysvedčenie, referencia, alebo potvrdenie o praxi - iba fotokópie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotnícke

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Nemecky jazyk komunikatívne!!!
Prax s opatrovaním alebo predloženie certifikátu o opatrovaní, prípadne
vzdelanie so zdravotným zameraním.

Naša spoločnosť L-WORK & EPS sa špecializuje v oblasti sociálnej a zdravotnej starostlivosti v zahraničí. Najviac sa snažíme o to, aby sme boli schopní zamestnávať kvalifikovaných a skúsených profesionálov ako sú lekári, diplomované všeobecné sestry a opatrovatelia. Dávame si záležať na vzťahoch a priateľskom prístupe s našimi klientmi, zamestnancami a uchádzačmi o prácu. Osobitný dôraz kladieme na vlastnosti našich zamestnancov, ktorými sú empatia a priateľstvo, nakoľko veríme, že práve tie sú kľúčom k poskytovaniu vysoko kvalitných služieb v starostlivosti o druhých.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1474564  Datum zveřejnění: 7.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 950 - 1300 EUR/mesiac, pri osobnom pohovore (podľa stavu pacienta)