Prodejce pojišťovacích a finančních produktů

ERGO Pro - Martin Macurek

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
říjen - listopad 2014
Mzdové podmínky (brutto)
20.000 Kč/měsíc, Fixní mzda + následné provize, možnost pasivního příjmu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Klientský servis
+ následný prodej, již existující klientele

Zaměstnanecké výhody, benefity

autoprogram
jistota kariéry – smlouva na dobu určitou!

Informace o náboru

Životopisy zasílejte v českém jazyce na email.
Prosím napište do tabulky průvodní text oblast v ČR, na kterou se hlásí te (např. Praha, Brno) a kde byste chtěli pracovat.
Motivační dopis výhodou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zkušenosti s prodejem vítány
němčina není podmínkou - jen výhodou
trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ERGO Pro - zavádí unikátní evropský odbytový systém NOVĚ v ČR!
Vlastníkem mezinárodní skupiny ERGO je Mnichovská zajišťovna.
Více než 160letá tradice.
Kapitálové vklady 221 mld.EUR, obrat 51,1 mld.EUR, zisk 3,3 mld.EUR.
Exklusivní produkt, nový směr na trhu finančních programů.
Možnost zajištění exklusivně v ČR prostřednictvím německých fondů MEAG.
ID: 1888381  Datum zveřejnění: 3.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000 Kč/měsíc, Fixní mzda + následné provize, možnost pasivního příjmu